Širdį atvėrė tragiškoje avarijoje žuvusio 23 jaunuolio draugė: nieko negalima atidėti – rytojaus gali ir nebūti

Tragiška avarija Kauno rajone praėjusią naktį pareikalavo net trijų žmonių gyvybių. Šioje avarijoje žuvo „Mercedes“ vairavęs 23 metų jaunuolis ir dar du žmonės. Po siaubingos avarijos širdį atvėrė 23 metų jaunuolio draugė, kolegė Iveta.

Linkiu tau gero poilsio mano mielas drauge... Niekaip negaliu patikėti, kad tavęs jau nėra... Visi kas rėkiat, kaltininkas, kaltininkas! Pagalvokit, o jei kada nors dėl sveikatos, nuovargio, ar bet ko, atsidurtų jūsų draugas, giminaitis. Ar tada irgi šauktumėt taip pat? Leiskit ramiai ilsėtis... Sudie – buvai lyg brolis...“, – socialiniame tinkle rašė mergina.

Naujienų portalui tv3.lt Iveta teigė, kad su žuvusiu jaunuoliu jiedu buvo ne tik kolegos, buvo labai geri draugai.

„Turėjom vienodus automobilius, ir buvom išvaizda panašūs, visi sakydavo, kad va brolis su sese. Buvo labai draugiškas, visada ištiesdavo pagalbos ranką, visada su šypsena veide. Kitokio jo tikrai neprisimenu, tik su šypsena..

Aš vis dar netikiu, kad jo nėra. Kai man pranešė, aš juokiausi, sakiau „baik, ne balandžio 1-oji“. Kitas kolega sakė, kad netikėjo, bet deja.

Labai sunku, kai mus palieka geriausi. Bet Dievas pasiima geriausius, nes jam angelų irgi reikia. Didžiulė užuojauta visai šeimai ir draugams. Mes praradome visi tikrai nuostabų žmogų“, – tv3.lt pasakojo mergina.

Iveta papasakojo, kad žuvęs jaunuolis turėjo ir širdies draugę, su kuria planavo tolimesnį gyvenimą.

„Dar kartą supratau, kad nieko negalima atidėti rytojui. Nes jo gali ir nebūti“, – tv3.lt pasakojo mergina.

Nelaimė nutiko prieš pat vidurnaktį, apie 23 val. 22 min. Kauno rajone, Ražiškių kaime, Rokų plente, kai susidūrė trys lengvieji automobiliai.

Per avariją žuvo dviejų automobilių vairuotojai ir viena keleivė. Eismo įvykio metu žuvo vos 23 metų automobilio ,,Mercedes Benz E220“ vairuotojas ir ,,Toyota Prius“ važiavusi keleivė (g. 1976 m.). 33 metų automobilio ,,Toyota Prius“ vairuotojas dėl daugybinių sužalojimų buvo paguldytas į ligoninę, kur vėliau ir jis mirė.

REKLAMA

Kaip pasakoja įvykio vietoje dirbą specialistai, viename automobilyje buvo du prispausti žmonės. Panaudojus gelbėjimo įrangą, žmonės buvo išlaisvinti. Išlaisvintas vairuotojas be sąmonės, jis buvo perduotas medikams ir išvežtas į ligoninę. Pasak policijos, vairuotojas ligoninėje mirė.

Iš automobilio išlaisvinta keleivė jau įvykio vietoje buvo be gyvybės ženklų ir medikai iškart konstatavo jos mirtį.

23 metų vairuotojas buvo išsviestas iš automobilio ir gulėjo važiuojamojoje kelio dalyje be gyvybės ženklų,  buvo su traumomis ir iškart mirė.

Sekmadienį policijos pareigūnai taip pat patikslino įvykio detales. Pirminiais duomenimis, automobilis ,,Mercedes Benz E220“, vairuojamas vyro (g. 1997 m.), išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą.

Tada automobilis susidūrė su priešprieša važiavusiais automobiliais ,,Toyota Prius“, kurį vairavo vyras (g. 1987 m.) ir „Audi A8“, vairuojamu moters (g. 1987 m.).

„Po avarijos buvo konstatuotos dvi mirtys. Trečias asmuo dar buvo gaivinamas, nuvežė kaip po klinikinės mirties, bet sužalojimai buvo tokie, kad žmogus mirė.

Sužalojimai tikrai buvo labai stiprūs. Traumos nesuderinamos su gyvybe tų dviejų žmonių. O trečio sužalojimai taip labai stiprūs“, – pasakojo medikai.

Specialistai įspėjo, kad dažna vairuotojų klaida būna didelis greitis. Pasak jų, čia nekalbama apie konkretų atvejų, tačiau jie perspėjo, kad pastarosiomis dienomis keliai būna labai slidūs, o vairuotojai dažnai nepasirenka saugaus greičio.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukelto eismo įvykio per kurį žuvo keli žmonės.


Rašyti komentarą...
f
ferdinadas
2021-01-24 19:15:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Greitys prireikus sabdyt atstumo ner,juk ziema kelias slidus ,per greity ka sutaupo ,vaistu kalnus arba karsta .
Atsakyti
-2

A
Arūnas
2021-01-24 21:23:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Avarijų buvo ir bus, nieko jus čia neisdiskutuosit. Masina padidinto pavojaus priemonė.
Atsakyti
-4

D
Dainius Klekauskas
2021-01-24 23:48:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu kelias nebarstytas...privalai pasirinkt saugų važiavimo greitį!!!
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų