Prakalbo medikai apie 3 gyvybių pareikalavusią avariją: sužalojimai buvo niekaip nesuderinami su gyvybe

Tragiška avarija Kauno rajone praėjusią naktį pareikalavo net trijų žmonių gyvybių. Šioje avarijoje žuvo „Mercedes“ vairavęs 23 metų jaunuolis ir dar du „Toyota Prius“ važiavę žmonės. Po avarijos prakalbo specialistai ir teigė, kad sužalojimai buvo tokie stiprūs, jog tai nesuderinama su gyvybe.

Nelaimė nutiko prieš pat vidurnaktį, apie 23 val. 22 min. Kauno rajone, Ražiškių kaime, Rokų plente, kai susidūrė trys lengvieji automobiliai.

Per avariją žuvo dviejų automobilių vairuotojai ir viena keleivė. Eismo įvykio metu žuvo vos 23 metų automobilio „Mercedes Benz E220“ vairuotojas ir „Toyota Prius“ važiavusi keleivė (g. 1976 m.). 33 metų automobilio „Toyota Prius“ vairuotojas dėl daugybinių sužalojimų iš pradžių buvo nuvežtas ir paguldytas į ligoninę, kur vėliau ir jis mirė.

Kaip pasakoja įvykio vietoje dirbę specialistai, atvykę į nelaimės vietą viename automobilyje išvydo du prispaustus žmones. Panaudojus gelbėjimo įrangą, žmonės buvo išlaisvinti. Išlaisvintas automobilio vairuotojas be sąmonės, jis buvo perduotas medikams ir išvežtas į ligoninę. Vėliau pranešta, kad vairuotojas ligoninėje mirė.

Iš automobilio išlaisvinta keleivė jau įvykio vietoje buvo be gyvybės ženklų ir medikai iškart konstatavo jos mirtį.

23 metų „Mercedes Benz E220“ vairuotojas buvo išsviestas iš automobilio ir gulėjo važiuojamojoje kelio dalyje be gyvybės ženklų,  jis buvo su traumomis ir iškart mirė.

Sekmadienį policijos pareigūnai taip pat patikslino įvykio detales. Pirminiais duomenimis, automobilis ,,Mercedes Benz E220“, vairuojamas vyro (g. 1997 m.), išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą.

Tada automobilis susidūrė su priešprieša važiavusiais automobiliais ,,Toyota Prius“, kurį vairavo vyras (g. 1987 m.) ir „Audi A8“, vairuojamu moters (g. 1987 m.).

„Po avarijos buvo konstatuotos dvi mirtys. Trečias asmuo dar buvo gaivinamas, nuvežė kaip po klinikinės mirties, bet sužalojimai buvo tokie stiprūs, kad žmogus mirė.

REKLAMA

Sužalojimai tikrai buvo labai stiprūs. Traumos nesuderinamos su gyvybe tų dviejų žmonių. O trečio sužalojimai taip pat labai stiprūs“, – pasakojo medikas.

Specialistai įspėjo, kad dažna vairuotojų klaida būna didelis greitis. Pasak jų, čia nekalbama apie konkretų atvejį, tačiau jie perspėjo, kad pastarosiomis dienomis keliai būna labai slidūs, o vairuotojai dažnai nepasirenka saugaus greičio.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukelto eismo įvykio per kurį žuvo keli žmonės.


Rašyti komentarą...
N
Nelėk
2021-01-24 15:59:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
greičiau nei skrenda tavo angelas sargas.
Atsakyti
-1

j
jura
2021-01-24 16:17:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip gaila tokie jauni zmones...gyvent ir gyvent
Atsakyti
-2

L
LINAS
2021-01-24 18:53:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
KAIP NORIT KAIP NENORIT MERSO VAIRUOTOJAS PASIRINKO NEVYKUSI SPRENDIMA IR CIA KITAIP NEGALEJO BUTI TAI BENT REIKEJO KAD PRIESAIS AUTOMOBILIS BUTU PRAVAZIATES O TADA LENKTI NA PADARYTOS ZIAURIOS KLAIDOS AS 40 METU VAIRUOJU TUREJAU VIENA AVARIJUKE APIPRAIZIAU KITAM SONA NES VAIRUOJANT REIKIA ZIURETI I ATEITY KOKIUS MANEVRUS DARYTI NA GAILA KAD PAAUKOJO GYVYBE AISKU
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų