Rašyti komentarą...
Kodel blesta imunitetas?Cia labai idomus klausimas,tai kam tos vakcinos kai tokios trumpalaikis ju galios,daugiau norit uzdirbt mulkintojai zmoniu sveikata?
Mūsų šeima nusprendė, ne seima :-)
Mūsų šeima nusprendė, ne seima :-)
Manau geriausias vaistas nuo lietuviškos pindemijos - emigracija!
Jei sako Širinskienė reiškia vyriausybės sprendimas pukus.
Bandos sauksmas kiecia avinai pasake vienas avinas 200 tuks klauso uoliai
Kas nori investuoti i faizeri ar moderna akcijas labai geri dividendai nusimato akciju birzoi galit pirkti
Reikalingi organu Donorai
Mes (ne)skiepijamės tik dėl paso ir galimybės eit į pvz. didesnę Maxima, ar dėl..... nu jūs apsispręskit, nes pagal antraštę atrodo, kad jo reikia tik tam, o ne...... P.s. 3 dozės nei už ką, jau gana susivariau sveikatą totaliai, tiek daug problemų su sveikata dar nebuvo, o ir jau patys gydytojai pagaliau sako, kad nėra jau tokia nekalta ta vakcina. Taigi būsiu ir be galimybių ir be 3 dozės.
As apsisprendes skiepitys nuo 7skiepo no pirmo karantino .nors bendrauju su serganciais pripažintais dar neusikreciau nors noreciau. O visi aplinkui persirgo gavo pasus
Tam, kuris"Gol". Vaikuti, aš jau Cpovid persirgau, esu sveikas ir labai antivakserių mylimas. Į mano pastabas jūs lipat sienom ir burnojat lyg ruski šoferiai. Ir kol su manim plūstatės, skleist kliedesių ir gąsdinti, kad "vakcinos nuodai" laiko nelieka. Reiškia kažkam galvon savomėšlo neįbrukot, žmogus pasikiepijo ir sau pagelbėjo. O man malonu, kad vienu antivakseriu mažiau ir dar vienas pasirinko gyvenimą, o ne morgą susirgus. Draugaukim, ponai antivakseriai, jūs man padedat.
@Algis Tai tu skiepytas ar persirgęs?? O gal ir tai , ir tai? Na va ir pats įrodei - skiepyti serga. Po kelintos dozės pasigavai? Mano sūnus neskiepytas antri metai neužsikrečia. Čia kas stebuklas, ar gera imuninė sistema, dar nesuluošinta?
@Lina Dėl manęs nepergyvenk, su manim viskas tvarkoje, bet nors sūnų užaugink normaliu žmogum, nes antivakseriams tuoj po subinytėm bus karšta karšta, nors tam gyvenimo nesudirbk. Linkiu sėkmės, kad vaikui sektūsi.
@Algis Na sūnus turi savo galvą - ir ne tik apatinę. Savarankiškas, pasak tavęs, po sijonu nesėdi. Jis labai prieštaravo mano pirmajai ir vieninteliai dozei. Siūlė tik saugotis ir stiprinti imunitetą, sportuoti. O dėl tavęs aš nepergyvenu, tik kartais juokinga, nes jei tu eilinis žmogus - tai žiauriai trumparegis ir tiki tuo, ką sako ir rodo per L RT . Jei trolis ,tai viskas aišku - pinigai, net ir blogai kvepiantys, tokiems tik pinigai ir gyvenimo tikslas.
Šiknon tą jūsų pišpasį...
@Vanda Labai teisingai. Tupi namie, po mamos padurkais, valgyt paduota, kompo klaviatūra barškini, kam tau tas GP? Patumsių pacukas ir tiek, nei tau kur po pasauly, nei į čiuožyklą, šilta, smagu ir bezdat kartu su mama.
@Algis Na vistik tu Algi nepataisomas debilas.Tave reikia gydyt ir daug kartu gydyt,bet tokie jau nepagydomi.Lisk i savo buda,uzsidaryk ir nustok lot
Į viršų