Šimonytė susitiks su 9 ministrais: įvardijo, kokius klausimus aptars

Premjerė Ingrida Šimonytė šeštadienį rengia susitikimus su devyniais ministrais aptarti kitų metų biudžeto projektą ir COVID-19 valdymo klausimus.

„Premjerė su ministrais aptars jų darbus, taip pat – kitų metų biudžetą ir koronaviruso valdymo klausimus“, – BNS sakė premjerės atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė.

Šeštadienį suplanuoti I. Šimonytės pokalbiai su socialinės apsaugos ir darbo ministre Monika Navickiene, ekonomikos ir inovacijų ministre Aušrine Armonaite, švietimo, mokslo ir sporto ministre Jurgita Šiugždiniene, sveikatos apsaugos ministru Arūnu Dulkiu, vidaus reikalų ministre Agne Bilotaite, susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu, krašto apsaugos ministru Arvydu Anušausku, energetikos ministru Dainiumi Kreiviu ir žemės ūkio ministru Kęstučiu Navicku. 

Sekmadienį Vyriausybės vadovė planuoja susitikti su likusiais penkiais ministrais. 

I. Šimonytės vadovaujamas centro dešinės Ministrų kabinetas įgaliojimus veikti gavo penktadienį.


Rašyti komentarą...
P
Pikasas
2020-12-12 10:02:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiku, kad bandoma šiek tiek netolimoje ateityje padėti sunkiai pragyvenantiems vienišiams. Kaip bus jie atrenkami, t.y. pagal kokius kriterijus? - sprendimų dar teks paieškoti. Manykim, kad pasiseks... Tačiau ir vėl apeinama apgaulė, kurią esu ne kartą įvairiais aspektais aptaręs. Tai yra apie tai, kad visi įnašai į socialinį fondą, padaryti iki 1985 m. , buvo panaikinti. Vėlesniu laikotarpiu gauti rubliniai atlygiai buvo pakeisti santykiu 100 rublių prilyginant vienam litui. Tie kurie uždirbdavo net kelis kartus už vidutinį atlygį ,(maždaug 130 - 150 rublių) atlygiai buvo prilyginti 1,30 ir 1,50 lito. Ir pagal tai buvo apskaičiuojamas pensijos dydis. Visi politikai ir ekonomistai , su kuriais teko šiuo klausimu kalbėtis, buvo vieningi - pažeistos žmogaus teisės. Ir ką jūs manot? Niekas piršto nepajudino, kad apgaulė būtų panaikinta. Kai kas dėl šios apgaulės per eilė metų neteko kelių tūkstančių eurų, tačiau žinau ir tokių, kurie buvo apiplėšti dešimtimis kartų labiau. Pasaulyje našlių pensijos dažnai sudaro pusę buvusio sutuoktinio atlygio. Bet tai tik "supuvusiame kapitalizme".Atsakyti
0

R
Rita
2020-12-12 11:05:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne su ministrais susitikinėti o žiūrėti koks Lietuvoje mirtingumas nuo viruso kur jų griežti ribojimai,kodėl tempia dienas ,o kalbėjo kad valandos svarbu taikau matosi ,kad meluoja viskas turėjo būti jau sugriežtinta nuo penktadienio.kiek dar žmonių uzsikres per šeštadienį ,sekmadienį vaikščiodami po parduotuvių centrus.
Atsakyti
-1

R
Rita
2020-12-12 11:19:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jie tik dar tariasi,o žmonės miršta viską meluoja
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų