Šimonytė ragina Verygą nenusimesti atsakomybės valdant COVID-19 situaciją

Kandidatė į premjeres Ingrida Šimonytė ragina sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą nenusimesti atsakomybės valdant COVID-19 situaciją ir sklandžiai perduoti darbą centro-dešinės valdantiesiems po naujos Vyriausybės suformavimo.

Tai ji portalui 15min.lt teigė reaguodama į ministro viešą kvietimą potencialiam centro-dešiniųjų sveikatos apsaugos ministrui atvykti detaliai susipažinti su situacija.

„Aš šiek tiek santūriau vertinu ministro tą pareiškimą vakarykštį. Man tai atrodo kaip toks bandymas nusimesti jau ir atsakomybę, nors puikiai žinome, kad dar tris savaites beveik dirbs šitas Seimas. Ir šita Vyriausybė bus net ne laikinai einanti pareigas, o funkcionuojanti su pilnais įgaliojimais. Toliau kažkiek laiko Vyriausybė eis laikinai pareigas, todėl, kad būtų suformuota nauja, dar reikės gauti pritarimą, tas užtruks keletą savaičių“, – tvirtino I. Šimonytė.

Politikė pabrėžė, kad iki šiol ministerija opozicijai šykštėjo informacijos apie realią padėtį ir tikisi, kad dabar jos pavyks gauti daugiau.

„Man atrodo, ministras vis dar gauna atlyginimą ir jo komanda vis dar gauna atlyginimą ir priedus tam, kad dirbtų savo darbą. Be jokios abejonės, darbo perėmimą reikėtų užtikrinti kaip įmanoma sklandesnį. Bet aš nenorėčiau, kad tokiu būdu būtų bandoma jau dabar pasidalinti atsakomybe su tais, kurie, tiesą sakant, visą paskutinį pusmetį bandė visais būdais išsiaiškinti, o tai kokia yra ta tikroji padėtis ir kas gali atsitikti, jeigu pasikartos scenarijus rudenį“, – sakė ji.

A. Veryga savo feisbuko paskyroje pirmadienį paragino konservatorius ir liberalus „kuo greičiau apsispręsti“ dėl naujojo sveikatos apsaugos ministro.

„Pažadu, kad tam žmogui padėsiu detaliai susipažinti su situacija, supažindinsiu su veikiančiomis institucijomis, štabo veikla, priemonėmis, kad pradėjus darbą nereikėtų nerti kaip į šaltą vandenį ir bandyti susiorientuoti prarandant brangų laiką“, – rašė jis.

Lietuvoje pastarosiomis dienomis sparčiai augant naujų koronaviruso atvejų skaičiui, šalyje užsikrėtimų skaičius pasiekė 145.4 atvejo šimtui tūkstančių gyventojų – pirmadienį pranešta apie 766 užsikrėtusius, per parą mirė du žmonės,


Rašyti komentarą...
Šrekas
2020-10-27 14:42:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar yra atsakomybė prieš Dievą už žmones,neigaliuosius,pensininkus,įstumtus į skurdą.Ir dabar apie pusė milijono žemiau skurdo ribos ir dar tiek pat netoli jos.Ji su Kubilium mato tik negyvus statistinius skaičiukus....
Atsakyti
-2

k
kai kam
2020-10-27 14:54:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
reiktų pasikonsultuoti pas psichiatrą, ar savo elgesų pakontroliuot, o jei nelaiko nervai, tai nereikia imtis tokio darbo, panele.
Atsakyti
-1

A
Arūnas
2020-10-28 13:26:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Veryga,Skvarnelis,tai geri politikai,gerai žinantys savo darbą,jie gerai dirbo ir neatsisakė atsakomybės,tokius žmones reikia palikti seime,įdomu bus pažiūrėti Šimonytės ir kitu atsakomybe,prieš Lietuvos žmones,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų