Rašyti komentarą...
Žinau, žmonių,kur jau dabar po skiepo-gydėsi ligononėje liko neigalus,kita po skiepo ,vos išsikapstė ,tyrimai visi labai prasti paliko, gyd, nieko nesupranta kas ir kodėl.Ir tai tik lašas jūroje.Latvijoje patys ais iš darbo,galės bedarbiu pašalpas mokėti ,o savininkai patys dibti ir mokėti mokesčius.Tada prašys ,kad žmogus dirbtu ir jūms ten surinktu duokles iš algų.Mąstyti pradėkit nors vienu pusrutuliu.!!!
As susivakcinavau,bet nesmerkiu tu zmoniu,kurie to nenori.Negalima taip.Visi turim laisva pasirinkima ir jokios prievartos negali buti.Del testavimo.Jei jis privalomas,tada turi atsirasti ir seiliu testai,o ne i nosis lyst.:)
Latvijos valdžia neverčia skiepytis, bet atsakomybę permeta darbdaviams, o jei iškils teisiniai klausimai tai darbdaviai ir atsakyt turės. O valdžia kaip visada: tipo mes ką, mes nieko, čia juk darbdavys jums spaudimą daro? Pipiec, štai jums ir konstitucinė valstybė. Bus ir pas mus tas pats. Mūsų buduliai ne ką gudresni. Fuuu, kaip padvelkė...
Įves privaloma vakcinavima, pirksiu automatą!!!!
@Xx O as pirksiu tanka su didele patranka jaj vers skiepytis!!!
Jei nebaigsite genoccido. Jus busite nai
Jei nebaigsite genoccido. Jus busite nai
Vidss
Skaičiau apie Latviją kad tik siūlomas toks įstatymo projektas ir dar neaišku ar jis bus priimtas . Tai kaip čia gaunasi? O jeigu sugalvoti versti testuotis iš karto laboratorija į teismą ir tegul pasuaiskina ką jie ten randa su tais pieno riebumo testais. Vien iš šio teismo proceso mano nuomone galima pasidaryti milijonieriumi.
Va cia jums ponai ir demokratija...DDDD
Pasvajok! Prietranka totali
O kodėl nerašote, kad labiausiai sirgo paskiepyti net su dviem skiepais ir atseit turint imunitetą. Aš nesiskiepijau ir niekuo nesirgau nuo piemos koronės iki dabar. Testus dariau kas savaitę nes dirbau su vaikais ir nė karto nerado viruso. Kaip suprast?
Pagarba nesiskiepijusiems,ne avinų bandai.Lauksim vakcinos poveikio.
Į viršų