Šimonytė paskiepyta antrąja „AstraZeneca“ vakcinos doze: skiepijimo tempai premjerei atrodo nepakankami Komentarai žiniasklaidai

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė trečiadienį „Litexpo“ vakcinacijos centre paskiepyta vakcinos „AstraZeneca“ antruoju skiepu. Premjerė mano, kad skiepijimas Lietuvoje vyksta per lėtai, nes bent pirmąją vakcinos dozę gavo tik daugiau nei 40 proc. žmonių.

Pirmąją vakcinos dozę I. Šimonytė gavo kovo pabaigoje.

„Viduje žmonių nemažai, bet spėju, kad yra nemažai žmonių, kurie skiepijasi jau antrą kartą. Nes banga pirmą skiepą gavusių žmonių prieš kelias savaites buvo, natūralu, kad dabar atėjęs terminas perskiepyti. Dabar santykis toks, kad daugiau žmonių gauna antrąją dozę.

Nemanau, kad tai yra labai gerai. Geriau būtų, kad būtų arba lygiai, arba atvirkščiai, nes dar yra kur temptis. Žmonių, kurie gavo bent vieną skiepą, turime virš 40 proc. Tikrai turėtume stengtis labiau“, – žurnalistams trečiadienį kalbėjo I. Šimonytė.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šimonytė paskiepyta 2-ąja „AstraZeneca“ vakcinos doze

Premjerė ragina gyventojus birželį paskirti skiepams nuo COVID-19.

„Aš noriu apeliuoti į labai paprastus ir praktiškus dalykus, kad ir tą pačią viruso mutaciją, kuri tikrai anksčiau ar vėliau iki Lietuvos ateis. Ir kad mes nebūtume nustebę, kaip čia dabar atsitiko, kad visai neseniai buvus geriems skaičiams ir gerai statistikai, tie skaičiai pradėjo blogėti. Mes patys galime tą užkardyti“, – pažymėjo I. Šimonytė.

Sušvelnino karantiną

Portalas tv3.lt primena, kad pirmadienį Vyriausybė priėmė sprendimą švelninti karantiną.

Pakeitimuose, kurie įsigalios nuo ketvirtadienio, nuspręsta neberiboti maitinimo įstaigų ir naktinių klubų darbo laiką, taip pat – nustatyti jau COVID-19 persirgusių žmonių skiepijimo tvarką.

Taip pat priimti pakeitimai dėl Galimybių paso bei tvarkos į Lietuvą atvykstantiems žmonėms.

Karantinas Lietuvoje galioja nuo lapkričio 7 dienos. Kol kas jis tęsis iki birželio pabaigos.


Rašyti komentarą...
A
Aferistė ...vėl afera savo rodo , ir vit
2021-06-16 08:59:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
niekas jos AFEROM NETIKI
Atsakyti
-1

J
Jokios
2021-06-16 09:07:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vakcinos ji sau nesileis.nereikia trinti
Atsakyti
-1

A
Al.
2021-06-16 09:33:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiauriai svarbus įvykis Lietuvoje.Šlmonytė pasiskiepijo antrą kart,visos pasaulinės televizijos tiesiogiai turi rodyti.....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų