• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Į užsikrėtimus koronavirusu jau galima žiūrėti kaip į gripą, sako premjerė Ingrida Šimonytė.

Į užsikrėtimus koronavirusu jau galima žiūrėti kaip į gripą, sako premjerė Ingrida Šimonytė.

REKLAMA

„Iš esmės į jį jau reikia pradėti reaguoti kaip į gripą. Saugotis reikia, skiepytis reikia, bet žinoma tai yra tie sprendimai, kuriuos žmonėms reiks priimti daugiau mažiau patiems“, – ketvirtadienį LRT radijui sakė ministrė pirmininkė.

Pasak jos, Vyriausybė yra pateikusi aiškius algoritmus kam ir kada siūloma skiepytis. Vis dėlto I. Šimonytė pabrėžė, jog skiepo laikotarpiai skiriasi priklausomai nuo asmens poreikių.

„Pirmoji skiepų banga buvo labai aiški, nes iš esmės visi turėjo skiepytis pirmą kartą ir paskui pasiskiepyti antrą kartą. Dabar ypatingai po omikron, kuriuo persirgo labai daug žmonių – arba bent jau buvo užsikrėtę labai daug žmonių – tie lakai kada ir kam ateina laikas skiepytis nauja doze jie yra labai skirtingi“, – teigė ji.

„Labiausiai, žinoma, reikia susirūpinti ir suskubti žmonėms, kurie yra pagyvenę, kurie turi imunitetą slopinančių susirgimų ir kurie turi gretutinių susirgimų“, – nurodė I. Šimonytė.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak premjerės, kada skiepytis geriausia nuspręsti pasitarus su šeimos gydytoju.

Vasario pradžioje per parą buvo nustatoma daugiau kaip 14 tūkst. užsikrėtimų koronavirusu. Šiuo metu 14 dienų naujų susirgimų koronavirusu skaičius 100 tūkst. gyventojų siekia 162,9 atvejo. 

REKLAMA

„Labai gerai matome, kad tiek ligoninių užimtumu, tiek mirtingumu, tiek kitais požymiais situacija yra nepalyginama su tuo kas buvo prieš metus ar net prieš dvejus“, – sakė premjerė.

Lietuvoje mažiausiai vieną skiepo dozę yra gavę 70 proc. gyventojų. Iš viso šalyje bent kartą koronavirusu užsikrėtė daugiau nei 1,2 mln. žmonių.

Siaip, o sis nesusipratimas ir Dulkys ar pasiskiepijo antra sustiprinamaja doze? Ar jie jau mokslu nebetiki?
Tai dabar Šimonytė jau ir už Dulkį dirba, nes tai jis turi konkrečiai paskelbti dėl covid. Tikrai turim visų galų meistrę premjerę, kuri ir už ministrus dirba, pati ne atostogauja ir dar reikia kad jei už prezidentą neleidžia dirbti. O rezultatas irzli per vargiai moteriškė ginanti savo kvailus
nepajudinamus į betonuotojams mėgėjus ministrus. Matyt gerai vykdo Lansbergio ir jos zadaniją, padedant senajam Gentvilui.
Medicinos mokslų daktarė profesorė sikmonyte aiškina apie skiepus,anekdotas
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų