Šimonytė: duotų Kalėdų Senelis 200 Covid-19 atvejų per parą ir pinigų tada tikrai nereikia

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė su lengva ironija sako Kalėdoms norinti sulaukti reikšmingai mažesnio sergamumo Covid-19 Lietuvoje, o ne papildomų pinigų į valstybės biudžetą. Čia pat ji priduria, kad Vyriausybė jau šią savaitę galėtų paviešinti planą, kaip suvaldyti Covid-19 pandemiją.

Seimo narys Algirdas Sysas ketvirtadienį premjerės I. Šimonytės ketvirtadienį klausė, kiek papildomai pinigų reikėtų, kad naujoji Vyriausybė dėl valstybės biudžeto „jaustųsi šventiškai ir neskaudėtų galva“. Kaip žinia, ketvirtadienį Seimui pateikė paredaguotą kitų metų valstybės biudžeto projektą.

„Man Kalėdų Senelis galėtų atnešti 200 naujų atvejų Covid-19 per parą ir pinigų man tada tikrai nereikia. Ačiū labai“, – į tai atsakė I. Šimonytė.

Čia pat ji pasitaisė, kad norėtų, kad naujų užsikrėtimų skaičius per parą neviršytų 200.

Paklausta, kada Seimas ir visuomenė galės išvysti sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio minėtą planą, kaip suvaldyti Covid-19 pandemiją, premjerė svarstė, kad jis visuomenę galėtų pasiekti dar šią savaitę.

Pats A. Dulkys šią savaitę žurnalistams teigė, kad Covid-19 suvaldymo planas apims visus kitus metus.

„Dabar iki šiol matėme pirmuosius mūsų veiksmus, kurie buvo operatyviniai. Kovido planas apims visus mūsų veiksmus, visus 2021 metus detaliai iki pat pabaigos“, – kalbėjo sveikatos apsaugos ministras.


Rašyti komentarą...
p
pagaliau
2020-12-17 13:38:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išsipildė komunisto valatkos norai. Gyvulių ūkis jama valdžią. Lygesnieji gyvuliai įveda taisykles paprastiems gyvuliams
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų