Šimašius praneša apie skyrybas: prašau žmogiško supratingumo

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius praneša apie skyrybas. R. Šimašius savo socialiniame tinkle teigia, kad netrukus bus pradėtos ir teisinės procedūros.

„Šįkart ne apie Vilnių, bet apie mane. Noriu pasidalinti man labai nelengvu sprendimu dėl šeimos. Tam, kad iš anksto neliktų vietos interpretacijoms ir manipuliavimui nuogirdomis ar istorijų kūrimui.

Po šešiolika metų bendro gyvenimo, iš kurių vienuolika metų santuokoje, priėmiau sprendimą skirtis. Sprendimas toli gražu nėra impulsyvus ar neapgalvotas, priešingai – stipriai išjaustas, daug kartų pergalvotas, pamatuotas, įskaitant ir per tuos keletą mėnesių, kai gyvenu vienas atskirai“, – skelbė meras.

Šimašiaus interviu apie šeimą ir vedybinį gyvenimą žiūrėkite: 

Pasak jo, natūralu, kad mano draugams ir bet kam gali kilti klausimas „tai kodėl?“.

„Deja, dažniausiai į svarbiausius gyvenimo klausimus nebūna labai paprasto vieno sakinio atsakymo, o bandymai jį suformuluoti atrodo per lėkšti. Bet kokiu atveju skyrybas ir tai, kad tenka žengti šį žingsnį, priimu kaip savo pralaimėjimą, kurį tiesiog reikia pripažinti, kad ir kaip skaudu bebūtų.

Šis sprendimas nekeičia fakto, kad turėjome gražių akimirkų drauge per tuos šešiolika metų, nestokojome vienas kitam pagarbos ir palaikymo, už ką esu dėkingas Agnei.

Agnė yra stiprus, nuoširdus ir geras žmogus, iš kurio daug išmokau, kuriam esu už daug ką dėkingas, bei labai gera mama. Tačiau ilgainiui santykių nepavyko išlaikyti tokių, kad teiktų džiaugsmą bei prisidėtų prie laimės, kurios mes visi nusipelnome.

Netrukus bus pradėtos ir teisinės procedūros. Tačiau šį kartą dėl visų man brangių žmonių, o ypač vaikų, prašau jūsų, o visų pirma žiniasklaidos, žmogiško supratingumo. Šiuo klausimu daugiau jokių viešų komentarų iš mano pusės nebus”, – teigia R. Šimašius.

47-erių R. Šimašius 11 metų gyveno susituokęs su Agne Matulaite. Kartu augina tris vaikus.


Rašyti komentarą...
A
Algis
2021-01-19 17:49:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na matomai rado draugą, o gal ir save atrado
Atsakyti
-8

A
As
2021-01-19 17:50:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai nesireklamuok kai seniai negali.tai jiems.stogai vaziuoja niekis took pus petnuvufka kaip pas visus
Atsakyti
-7

A
Airine
2021-01-19 18:04:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepulkit smerkti,meras irgi žmogus,negalima drabstyti purvu...jūs jo gyvenimo negyvenot,o smerkti yra lietuvių bruožas. Stiprybės jums Remigijau!
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (35)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų