Šiauliuose pranešta apie galimą motinos smurtą prieš metukų mergytę

Šiaulių pareigūnai tiria galimo smurto prieš vos metukų mergytę atvejį. Smurtų motiną apkaltino vaiką pasiėmęs buvęs sutuoktinis.

Policijos suvestinėse rašoma, kad nenustatytu laiku Šiauliuose 31-erių moteris galimai naudojo fizinį smurtą prieš mažametę dukrą, gimusią 2020-siais.

Nukentėjusioji dėl patirto sužalojimo buvo nuvežta į Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko kliniką, kur jai konstatuotos mėlynės ant šlaunies.

Mėlynė ant kojos

Pareiškimas gautas liepos 20-ąją. Aiškėja, kad vyras su žmona yra išsiskyrę. Liepos 20 dieną, teismo sprendimu, tėčiui buvo skirta būti su vaiku.

Jis atvyko su socialiniu darbuotoju pasiimti mergaitės. Žmona įspėjo, kad ant mergytės kojos yra mėlynių, nes ši užsigavo.

Vis dėlto, tėvas tada vaiką pasiėmė ir išvyko. Tačiau keisdamas sauskelnes, jis pamatė tą mėlynę ir nusprendė, kad ji galėjo atsirasti ne dėl mažametės kaltės.

Todėl vyras kreipėsi į policiją, kad būtų išsiaiškinta, ar prieš jį nesmurtavo vaiko mama.

Pati moteris po to aiškino pareigūnams, kad norėjo parodyti mėlynę, o vaiko tėvas pasakė, kad kol išmoks vaikščioti, tol tų mėlynių pasitaikys.

Šeima – žinoma

Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriuje liepos 21-ąją buvo gautas pranešimas iš šio miesto policijos apie mažamečio vaiko galimą vaiko teisių pažeidimą.

Tarnyba informuota, kad ant dešinės kojos pastebėta mėlynė. Paaiškėjo, kad Šiaulių apskrities vaiko teisių gynėjams ši šeima jau buvo žinoma.

Šeimai atvejo vadybos procesas yra taikomas beveik metus. Tačiau specialistai anksčiau nėra gavę pranešimų apie smurtą artimoje aplinkoje.  

Po pranešimo iš policijos, skyriaus specialistai  nuvyko į šeimą, atliko informacijos apie galimą vaiko teisių pažeidimą nagrinėjimą, įvertino vaiko situaciją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų