naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 

Šiaulių apskrities pareigūnai savaitgalį demaskavo nelegaliu keliu į Šiaulius rūkalų prisivežusį 63 metų vyrą, pas kurį aptikta 100 tūkst. eurų vertės cigarečių kontrabanda.

Kaip trečiadienį pranešė Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Šiaulių rajone, Aleksandrijoje, Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos policijos pareigūnai sustabdė V. Matulionio gatve važiavusį automobilį „Ford Tranzit“. Transporto priemonės gale buvo prikrauta dėžių, kurias atidarę pareigūnai išvydo šalies banderolėmis nepaženklintų cigarečių pakelius. Iš viso transporto priemonėje buvo gabenama 3 tūkstančiai pakelių „Fest“ cigarečių.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir atliktos kratos su automobilio vairuotoju siejamuose objektuose. Beveik 20 tūkstančių pakelių cigarečių papildomai buvo rasta asmens bute, kieme stovėjusiame automobilyje „Ford Focus“ ir garaže.

REKLAMA

Anot policijos, iš viso rasta ir paimta 22,8 tūkstančiai pakelių nelegalių rūkalų, kurių bendra vertė siekia beveik 100 tūkstančių eurų. Įtariama, kad cigaretės buvo skirtos parduoti nelegalioje rinkoje.

REKLAMA

Vyras pripažino žinojęs, jog draudžiama gabenti ir laikyti tabako gaminius, nepaženklintus šalyje nustatyta tvarka, nes už analogišką veiką šių metų vasarį buvo baustas.

Vasario 1 dieną pareigūnai jo bute rado 90 pakelių kontrabandinių cigarečių. Rūkalai buvo konfiskuoti, o jų savininkui pradėta administracinė teisena ir skirta 400 eurų bauda, kuri pakeista 80 val. viešųjų darbų.

Dėl didelio kiekio kontrabandos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą, o vyrui dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pareiškė įtarimą. Jam gresianti griežčiausia bausmė – laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų