Šiaulių ligonines užplūdo sužeistieji

Paryčiui Šiaulių miestą sukausčius lijundrai ir plikledžiui - ligoninę užplūdo gatvėse paslydę ir susižaloję pacientai. Medikai vos spėjo nelaimėliams teikti pagalbą - kai kuriems teko priėmimo skyriuje laukti po kelias valandas. Į ligoninę paguldyta daugiau nei dvigubai daugiau pacientų nei įprastą dieną.

Gatves prižiūrinti įmonė dievagojasi į oro permainas atsižvelgusi ir šaligatvius barsčiusi, tačiau kiemų priežiūra - pačių gyventojų reikalas.

Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje dirbantys medikai neslėpė, kad situacija - sudėtinga. Pagalbą vos spėjama teikti.

Už gatvių ir šaligatvių priežiūrą Šiauliuose atsakinga įmonė teisinasi, kad nuo lijundros ir plikledžio miestą vadavo laiku ir tinkamai.

Šiauliuose nuo netikėtos lijundros ir plikledžio daugiausia nukentėjo pėstieji. Vairuotojams situacija šį kartą nebuvo tokia sudėtinga. Šiaulių policija informavo, nuo penktos ryto iki vidurdienio mieste užregistravusi penkis eismo įvykius, kuriuose susidūrė automobiliai. Nukentėjusiųjų juose nėra. Sinoptikai perspėja, kad artimiausiomis dienomis pavojinga situacija gatvėse gali išlikti, todėl gyventojams patariama būti atsargiems, o senyvo amžiaus žmonėms - be būtinybės neiti iš namų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų