Vakar Šiaulių apygardos teisme vykusiame posėdyje dėl 17-metės gimnazistės Nedos R. nužudymo į teisėjų klausimus teko atsakyti ilgai ieškotam liudytojui. Vakar taip pat paaiškėjo, kad žmogžudyste kaltinama Viktorija Vaitiekaitytė kameroje turėtu mobiliuoju telefonu kalbėjo valandų valandas.

Pokalbių išklotinių – 500 lapų

Išsiaiškinta, kad sausio 14-ąją kameroje rastu mobiliuoju telefonu su įkrovikliu V. Vaitiekaitytė naudojosi be paliovos. Telefone nuolatos buvo keičiamos išankstinio apmokėjimo SIM kortelės – jų pakeista net devynios.

Nors pareigūnams V. Vaitiekaitytė tvirtino iš neva duše rasto telefono skambinusi tik tėvams ir draugei, šiuo telefonu rinktų ir priimtų pokalbių būta begalė, o jų išklotinė vos telpa į penkis šimtus lapų.

Nukentėjusiųjų gynėja teisme pareiškė norą išanalizuoti šią pokalbių išklotinę – advokatė išreiškė viltį, kad gauta informacija galbūt padės išsiaiškinti, su kuo iš tiesų bendravo nužudymu kaltinama V. Vaitiekaitytė, ir atsakys į klausimą, ar tikrai nusikaltimą įvykdė abi merginos, ar kas nors joms padėjo.

Liudytojas nedaug ką atsiminė

Vakar teisme pagaliau apklaustas 19-metis V. Vaitiekaitytės bendramokslis. Anksčiau su V. Vaitiekaityte bendravęs vaikinas pastaruoju metu gyveno Vokietijoje, todėl jo buvo neįmanoma apklausti.

REKLAMA

Tačiau proceso dalyvių viltis, kad šis liudytojas galbūt išsklaidys abejones, ar teisiamosios V.Vaitiekaitytė ir Viktorija Lietuvninkaitė nusikaltimą įvykdė vienos, ar joms kas nors padėjo, subliuško. Vaikinas į daugelį teisėjų klausimų neatsakė, vis kartojo negalintis tiksliai pasakyti, nes nepamenantis.

Šis vaikinas 2011 metų vasarą, tuojau po įvykdytos žmogžudystės, policijai buvo prisipažinęs, kad kartu su V. Vaitiekaityte ir V. Lietuvninkaite dalyvavo įvykdant nusikaltimą.

Tačiau paaiškėjo, kad šiaulietis apsimelavo. Vakar teisme jis aiškino, kad kaltę prisiėmė būdamas girtas ir norėdamas ilgiau pabūti su V. Vatiekaityte bei palaikyti ją moraliai.

Kitas teismo posėdis numatytas kovo 4-ąją.

Šiaulietė Neda R. nužudyta 2011 metų liepos 14-ąją. Įtarimų debesys praėjus kelioms dienoms po nusikaltimo pakibo virš V. Vaitiekaitytės ir V. Lietuvninkaitės.

Aukos kūno dalis pareigūnai aptiko išmėtytas miesto laukuose. Kai kurių kūno dalių nepavyko rasti iki šiolei.

Edita KARKLELIENĖ


Rašyti komentarą...
m
mama
2013-02-12 08:32:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokias pakart per maza
Atsakyti
0

V
Vardas
2013-02-12 08:53:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
apskritai lietuvoje norint ysigyti betkokia sim kortele ji turi buti yregistruojama su asmens dokumentu ,tada ir sugautumet ta ka reikia pagal nr .
Atsakyti
-1

J
Ji
2013-02-12 09:43:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
jau tas liudytojas,kasdien taip ,tipo,vyksta,ir taip nieko neatsimena... Meluoja ,neraudonuodamas!
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų