Siaubo filmas Jurbarko rajone: paauglys gyvūnui suorganizavo egzekuciją, nuo kurios pašiurpo net specialistai

Žiauri katės egzekucija sukrėtė Viešvilės miestelį Jurbarko rajone. Įtariama, kad nepilnametis kelių mėnesių katę taip sužalojo, kad pašiurpo net visko matę įvairių tarnybų specialistai. Istorija ir vaizdai gali šokiruoti.

Katytė į prieglaudos „Būk mano draugas“ savanorių rankas pateko iš Viešvilės miestelio, Jurbarko rajone. Kad kačiukas kankintas įtarė socialinė darbuotoja. Netrukus į šeimos namus, kur gyvena motina su 16-mečiu sūnumi, pasibeldė policija bei Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) – sužaloto gyvūno vaizdas pareigūnus šokiravo.

„Jai sulaužyta koja, nuplėšta apatinė lūpa, ausys sutraiškytos, iš ausų nieko nelikę, uodega sulaužyta. Ji paeiti negali, nes nevaldo kojyčių, ji bando eiti, bet labai sunkiai ėjo. Baisu, baisu, protu nesuvokiama, pirmą kartą gyvenime mačiau tokį baisų vaizdą“, – sako prieglaudos „Būk mano draugas“ savanorė Diana Valeikaitė.

Kiekvienas žingsnis katytei – kančia.

Veterinarijos gydytojai ant vos septynių mėnesių katės kūnelio nerado sveikos vietos. Specialistai įtaria, kad gyvūnėlį ilgai ir žiauriai kankino paauglys.

„Jai yra stuburo trauma sena, jai lūžęs ir sugijęs petikaulis, lūžusi uodega, kraujo rodikliai rodė labai stiprius inkstų pakitimus, ruošėmės daryti tomografiją ir šviesti visą kūną, nes ji greičiausiai buvo mėtyta, daužyta, inkstai atmušti“, – aiškino D. Valeikaitė.

Katytė patyrė tokią egzekuciją, kad dalies sužalojimų nei rodyti, nei nupasakoti negalima. Dėl šio įvykio policija pradėjo tyrimą.

„Mūsų pareigūnai operatyviai nuvyko į įvykio vietą ir įvertinus situaciją dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais“, – kalbėjo Marijampolės policijos atstovas Renatas Siaurusaitis.

Viltimi murklę pavadinę gyvūnų globėjai vylėsi ją išgydyti, deja, katės gyvybė užgeso.

Iš šeimos paimti ir kiti gyvūnai – šuo, katinas ir dar keturi maži kačiukai.

Prieglaudos savanorė sako, kad paviešinus istoriją sulaukė ir šeimą pažįstančių žmonių žinučių, kurie rašė, esą įvairios institucijos ir seniūnija žinojo apie paauglio žalojamus gyvūnus, tačiau tam neužkirto kelio.

REKLAMA

„Jie tvirtina visi vienu balsu, kad buvo kreiptasi į seniūną, seniūnas nieko nedarė, vaikų teisės nereagavo. Kodėl institucijos nesiėmė jokių veiksmų, gi viso to buvo galima išvengti? Šiandien tai katytė, rytoj gali būti vaikas ar žmogus“, – kalba savanorė.

Tačiau Viešvilės seniūnas Valentinas Kucinas tikina, jokių grėsmės signalų dėl gyvūnų kankinimo nesulaukęs:

„Kokį signalą teikia seniūnijai, į viską reaguojam ir apie tokį dalyką, kad ten skriaudžiami gyvūnai, nesu gavęs, tikrai nesu gavęs. Buvau sukrėstas šito įvykio, pamatęs „Facebook“ kaip atrodo gyvūnėlis, pašiurpęs, skaudu, nemalonu.“

O kad su šeima yra daug problemų ir dėl mamos retkarčiais vartojamo alkoholio, ir dėl jos bei sūnaus elgesio – pripažįsta:

„Kad šeima probleminė, tai seniai aišku, mes ją stebime daugelį metų. Dabar kontroliuosime, kad nelaikytų gyvūnų ir kaimynų prašysime, kad stebėtų, kad nebūtų galimybės tokiems dalykams kartotis.“

Gyvūnų globėjai prašo pastebėjus žiaurų elgesį su gyvūnais nelikti abejingais, informuoti tarnybas.

Nors už gyvūno nukankinimą gresia laisvės atėmimas iki vienerių metų, tačiau nelaisvės kankintojas greičiausiai išvengs, nes yra nepilnametis. Bauda, siekianti nuo 300 iki 1750 eurų, gali būti skirta jo motinai.


Rašyti komentarą...
n
nu jo
2021-06-06 20:23:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
tikiuosi kad sadistui atsitiks lygiai tas pats ir nudves kur nors pagriovy sulauzytais kaulais slykstus minstras bet lazda turi du galus
Atsakyti
-13

T
Tas
2021-06-06 21:23:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Parazitas dar ir lytinius veiksmus atlikinėjo. Mat kraujavo organai. Baisu. Šitas nevisprotis pavojingas visuomenei. Nežinia kas jam gali užplaukti
Atsakyti
-11

B
Bobule
2021-06-06 21:22:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu kaip kentėjo gyvunėlis protu nesuvokiamas žiaurumas .Iki kokio laipsnio reikia nužmogeti kad taip elgtis .Nesuprantu kodel motina leido taip elgtis gal jinai degradavusi alchogolike kad nežino ką jos vaikai daro
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (72)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų