Siaubingas šeštadienis Alytaus rajone: tėvui užvažiavus ant kelkraščio žuvo jo dukrytė ir kita mažametė mergaitė nukentėjo dar du vaikai, mažiausiam treji metukai, ir trys suaugę žmonės

Siaubingas šeštadienis Alytaus rajone. Apsivertus automobiliui, žuvo dvi mergytės, taip pat nukentėjo du vaikai, mažiausiam treji metukai, ir trys suaugę žmonės. Visų būklė sunki. Paaiškėjo, kad „Renault“ automobiliu iš viso važiavo aštuoniese. Vairavo Alytaus rajono gyventojas, per avariją žuvo jo dukra ir dar viena mažametė.

Apie tai, kad nuo kelio nulėkė ir apsivertė automobilis, bendruoju pagalbos telefonu 112 pranešta šiandien vidurdienį. Žuvo, pirminiais duomenimis, 6 erių ir 9 erių metų mergaitės. Septynių vietų automobilyje važiavo aštuoni žmonės.

„Apie 13 valandą buvo gautas pranešimas, kad Alytaus rajone, Žaunieriškių kaimo ribose, apvirto Renault markės automobilis su 8 žmonėmis. Nuvykus į įvykio vietą vaizdas buvo tragiškas, eismo įvykyje žuvo 2 nepilnametės mergaitės“, – TV3 Žinioms sakė Alytaus policijos atstovė Kristina Janulevičienė.

„Renault“ markės automobilis į pakelę nulėkė lygiame kelyje. Vairuotojas pareigūnams teigia, kad akimirkai nukreipė dėmesį.

„Šis nurodė, kad nukreipė dėmesį ne į kelią, išvažiavo ant kelkraščio žvyruotos dalies, užvažiavo ant žvyro sankasos, pakilo į orą, vertėsi, nuvažiavo nuo kelio ir atsidūrė griovyje“, – kalbėjo K. Janulevičienė.

Mašiną vairavo 36 erių Alytaus rajono, Praniūnų kaimo gyventojas. Per avariją žuvo jo dukra ir, nepatvirtais duomenimis, giminaitė. Sužaloti dar penki žmonės. Du vaikai, mažiausiam treji metukai, ir trys suaugusieji. Visų būklė sunki. Mažiausiai nukentėjo vairuotojas. Avarijos metu jis buvo blaivus.


Rašyti komentarą...
N
NeTa
2021-07-03 21:17:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu zinoma, bet kalejimas jau nieko nepakeis, o vairuotojas ir taip visa gyvenima nes kalte ir skausma... Joks kalejimas neatsuks laiko, nieko nepakeis. Jis bausme jau gavo pacia baisiausia, kokia tik gali but.
Atsakyti
-39

Q
Qwe
2021-07-03 21:36:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Realiai jam psichologo konsultacija butina
Atsakyti
-26

?
?
2021-07-03 20:17:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užojauta.
Atsakyti
-13

SKAITYTI KOMENTARUS (59)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų