Siaubinga tragedija Vilniaus rajone: automobilyje sudegė žmogus

Policija nustatė, kad degančiame taksi ketvirtadienio rytą Vilniaus rajone žuvo 32 metų vyras.

50

Andrius P. vairavo 2006 metais pagamintą automobilį „Toyota Prius“ su pavežėjų lipdukais. Jaunas vyras buvo 2006 metais pagaminto automobilio savininkas. Vairuotojas važiavo vienas, be keleivio.

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Siaubinga tragedija Vilniaus rajone: automobilyje sudegė žmogus

Kaip tv3.lt pasakojo greta įvykio vietos gyvenanti moteris, ryte pamatė šalia miškelio sklindančius dūmus. Aiškiai nesuprasdama, kas dega, iškvietė ugniagesius.

„Ugniagesių ekspertai ir mūsų Kriminalistinių tyrimų specialistai pateikė pirminę išvadą, kad automobilyje įvyko sprogimas. Dėl to automobilio vairuotojas nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į medį. Tai pirminiai duomenys. Sprogimo ir gaisro priežastis tikriausiai ne pats eismo įvykis“, – BNS sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas Paulius Radvilavičius.

Tyrėjai pastebėjo, kad nuvažiavus nuo kelio į medį atsitrenkta ne taip stipriai, kad tai galėtų sukelti vairuotojo žūtį ar sprogimą.

Kas galėjo sukelti sprogimą, policija kol kas dar negali pasakyti.

Į įvykio vietą buvo iškviesti ir Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai, buvo įvestas planas „Skydas“. Buvo siekiama išsiaiškinti, kas galėjo sukelti sprogimą.

„Neradus nieko, kas galėtų sukelti papildomą sprogimą, planas atšauktas“, – BNS sakė P. Radvilavičius.

Taksi automobilis „Toyota Prius“ buvo nuslydęs nuo važiuojamosios kelio dalies ir atsitrenkęs į medį. Nelaimė įvyko kelyje Vilnius–Kalveliai.

Pranešimą apie atvira liepsna degantį automobilį Rukainių seniūnijoje, kelyje ties Balelių kaimu, Bendrasis pagalbos centras gavo 7.56 valandą.

8.27 val. viduje rastas apdegusio žmogaus kūnas, pranešė Bendrasis pagalbos centras.

„Toyota Prius“ automobilis paprastai yra hibridinis. Kuo varomas buvo šis sudegęs automobilis, dar bus tiriama.

  


Rašyti komentarą...
L
Lilia
2018-11-29 09:29:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubinga uzuojauta
Atsakyti
0

N
Nebūtinai
2018-11-29 13:45:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano sūnus nulėkė nuo kelio ir automobilis, atsitrenkęs į krūmus užsidegė. Sūnus sako, atgaunu samonę po avarijos, žiūriu dega. Vos spėjo išlįsti, pabėgti į šalį ir kažkas sprogo. Ir ačiū dievui, dėkoti reiki likimui. O čia žmogus tur but ilgam prarado sąmonę ir štai...... Neduok dieve tokio likimo.
Atsakyti
0

B
BoraBora
2018-11-29 13:57:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš pats taksistas.Ir nieko manes neiti kas kad tai avarija.Kaip jis ten pro tuos medžius pravažiavo,jei ten net tarpo nėra.Čia viskas suplanuota.Faktas kaip blynas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų