Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos skyrius naujienų portalą tv3.lt informavo, kad avarija užfiksuota 10.29 val., kuomet susidūrė dvi transporto priemonės. Į įvykio vietą skubiai atvykusios tarnybos, net du policijos ekipažai išvydo siaubingą vaizdą. Po smūgio maždaug 40-ies metų lengvojo automobilio vairuotojas žuvo vietoje.
Socialiniame tinkle „Facebook“ pro šalį važiavę asmenys dalijosi nuotraukomis iš įvykio vietos. Nuotraukose matyti, kad po susidūrimo iš lengvojo automobilio liko tik metalo krūva – jis visiškai sumaitotas.
Įvykio vietoje, kelyje A16, dirba pareigūnai. Galimi eismo trikdžiai.
Kol kas aiškinamasi, kodėl įvyko ši avarija. Spėliojama, kad lengvojo automobilio vairuotoją galėjo pražudyti telefonas. Naudodamasis juo nepastebėjo kelio vingio ir išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą.