Siaubinga avarija šalia Trakų: po susidūrimo su sunkvežimiu žuvo žmogus, iš automobilio – metalo krūva

Ketvirtadienį užfiksuota tragiška avarija kelyje Trakai–Prienai. Incidento metu lengvasis automobilis rėžėsi į sunkiasvorę transporto priemonę. Pirminiais duomenimis žuvo žmogus.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos skyrius naujienų portalą tv3.lt informavo, kad avarija užfiksuota 10.29 val., kuomet susidūrė dvi transporto priemonės. Į įvykio vietą skubiai atvykusios tarnybos, net du policijos ekipažai išvydo siaubingą vaizdą. Po smūgio maždaug 40-ies metų lengvojo automobilio vairuotojas žuvo vietoje.

(47 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Siaubinga avarija šalia Trakų: po susidūrimo su sunkvežimiu žuvo žmogus, iš automobilio – metalo krūva

Socialiniame tinkle „Facebook“ pro šalį važiavę asmenys dalijosi nuotraukomis iš įvykio vietos.  Nuotraukose matyti, kad po susidūrimo iš lengvojo automobilio liko tik metalo krūva – jis visiškai sumaitotas. 

Įvykio vietoje, kelyje A16, dirba pareigūnai. Galimi eismo trikdžiai.

Kol kas aiškinamasi, kodėl įvyko ši avarija. Spėliojama, kad lengvojo automobilio vairuotoją galėjo pražudyti telefonas. Naudodamasis juo nepastebėjo kelio vingio ir išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą.

 


Rašyti komentarą...
R
Rimas
2020-09-03 11:14:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu
Atsakyti
-1

M
Mama
2020-09-03 11:30:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubas!!!
Atsakyti
-2

G
Gintarasvilk
2020-09-04 23:02:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Glušas šiuo atveju tik tas,kuris gali parašyt tokį atsiliepimą,nieko nežinodamas ir neįvertindamas,to momento aplinkybių...Liūdna,kad tarp mūsų yra tokių dvasios ir intelekto ubagų...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų