• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tauragės rajone antradienio naktį rasti moteris ir vyro kūnai su šautinėmis žaizdomis, pranešė policija. Įtariama, kad vyriškis nužudė savo sutuoktinę ir nusišovė pats.

Tauragės rajone antradienio naktį rasti moteris ir vyro kūnai su šautinėmis žaizdomis, pranešė policija. Įtariama, kad vyriškis nužudė savo sutuoktinę ir nusišovė pats.

REKLAMA

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) duomenimis, apie 5 val. 50 min. Kunigiškių kaime, gyvenamojo namo kieme, rasti moters (gim. 1984 m.) ir vyro (gim. 1976 m.) kūnai su šautinėmis žaizdomis.

Kaip Eltai sakė Tauragės AVPK atstovė  Greta Kęsminaitė-Pudžemė, pirminiais duomenimis, vyras galimai nužudė savo sutuoktinę ir nusižudė pats.

„Pirminiais duomenimis, vyras nušovė moterį ir nusišovė pats“, – sakė policijos atstovė.

Anot jos, apie įvykį policijai pranešė šeimos artimas giminaitis.

Galimai sutuoktinę nušovęs ir pats nusišovęs vyras leidimą laikyti ginklą turėjo, abu asmenys policijai anksčiau nebuvo žinomi.

REKLAMA
REKLAMA

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.

ELTA primena, kad per pastarąsias kelias paras Lietuvoje fiksuotas ne vienas incidentais, pasibaigęs žmogžudystėmis artimoje aplinkoje.

REKLAMA

Anot policijos, sekmadienį Skuodo rajone neblaivus 55 metš vyras (2,65 prom.) per konfliktą medžiokliniu šautuvu, kaip įtariama, mirtinai sužalojo 44 metų moterį. Mirtimi pasibaigęs konfliktas įvyko artimoje aplinkoje. Įvykio vietoje taip pat buvęs 20-metis vyras sužalojo link jo besiartinantį įtariamąjį ir užrakino jį bute. Atvykę antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai sulaikė mirtinai moterį sužalojusį vyrą, jis dėl sužalojimų paguldytas į ligoninę.

Policijos duomenimis, pirmadienį Alytuje rasti vyro (gim. 1980 m.) ir jo motinos (gim. 1958 m.) kūnai su smurto žymėmis. Įtariama, kad vyras nužudė savo motiną ir nusižudė pats. Pirminiais duomenimis, savo motiną, įtariama, nužudęs ir nusižudęs vyras galėjo sirgti psichine liga.

per parą dvi šeimyninės žmogžudystės, keturi žmonės, čia jau stipriai. lietuvių negalima ginkluoti. daugumai žmonių nervai pakrikę nuo "gero" gyvenimo.
Konservatnyku valdymo pasekmes
ko noreti, tai gi geroves valstybeje gyvenam. Kentekit vergai, nes konservai su savo remtinais prezidentais dar ilgai nesitrauks.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų