Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
parsidaveliui bakui,kaip vadui buvo pranesejas informaves(preitoj kadencijoj) jis nieko nedare,o dabar savo veikla tiria praejus 4m.konsev
Gal labiau reikėtų ištirti
Gal labiau reikėtų ištirti
Stepukonio ir Landsbergių draugystės sąsajas ir ryšius? Kodėl tylima?
Kas paneigs, kad 40 milijonų
Kas paneigs, kad 40 milijonų
Stepukonio "uždirbtų" yra naudojama rinkiminei kampanijai, nes su juo elgiamasi kaip su naujagimiu, kad tik neužgavus? Deja, toks jausmas. Todėl netikiu niekuo kas ką kaltina ir kokios išvados. Atsibodo visokios komisijos, o tikrąsias išvadas padarys rinkėjas.
kas vyksta, kas ką kaltina ar seka. Tai rinkimų laikas, o konservatorai išnaudos, apkaltins tuo, kuo nori. Tai baisiausia kas vyksta dabar.
juk koncervai patys mėšle iki ausų sėdi ką jie gali tirti. Ten kas antras turi sėdėti
Jai cia klausimas tai ne teiginys
Bakas labai kategoriškas, bet , jei tai netiesa, kas neš atsakomybę. Kažkodėl , man susidarė nuomonė, kad Bakas, paveiktas konservatorių, pasijuto viešpačiu, o šie, radę kvailelį, juokiasi į saują. Jau ne pirmas kartas, kai konservatoriai žarsto žarijas svetimomis rankomis. Lemiamomis akimirkomis jie visada randa kitose partijose parsidavusių tipelių, kurie veikia jų naudai.
@A tas Atsakomybės neina ,,nešti,,. Bakas tikrai ne pastumdėlis, o labai atsakingas politikas. Taigi nusiramink ir lipk ant pečiaus. Išsiaiškins, praneš.
@A tas Kaip putinistinėje šalyje. Metodai panašūs. Svarbu atlieka kvaileliai juodą darbą ir atsikrato, niekur netinka, išdavikų nereikia.
Tai jeigu pateikta skirtinga informacija komisijai, kaip Bakas nusprendė, kad Nausėda net labai kaltas??? Teks balsuoti už Nausėdą!!!
@??? Kur logika padeta ?
Bakas yra Skvernelio partijos narys Tai jį reikia papurtyti už geros vietos,kaip tokiuos bakus priima į savo gretas.
@Mu Aš jau abejoju dėl visos Skvernelio partijos. Kaskart vis išlenda tipelių, pasiruošusių talkininkauti kitoms partijoms. Kas gali paneigti, kad ne už dyką.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų