Rašyti komentarą...
...isvaikyt ta chutwe,pastata atiduot pabegeliams
Vieni seime cirkinasi, kiti komentaruose.
Juokas ima,skaitant is Respublikos staiga atsokusius komentatorius,nesancius riksmus-"prieslaikiniai,viesinti kgb,vyti konservus",bet ka jie siulo...marsine durnija,tyli.Socdemus siulo primityvioji tautos dalis,pati juos nugrudusi i 8metu egzili(opozicija).Jau viskas uzmirsta,ypac darbo liaudies isterija del darbo kodekso.Nieko neveikiancia partija su imitusia panele priesaky,svaisto net koznam durniui suvokiamus primityvius populistinius sukius.O jau lenku ...JEDINSKIO,kvietimas valdzion,darosi apskritai nebesuvokiamas sveiku protu.O juk tam ir tykiai -pritaria visa laikinai atbegusi "tomkieciu" komentatoriu gvardija.
@Antikonservatorius "Maršinė durnija"? O kas ten tokio durno? Konkrečiai prašom, ką durno kalba LŠS?
"Socdemus siūlo primityvioji tautos dalis"? Kodėl primityvioji ir kaip tu tai išmatuoji kuri tautos dalis primityvioji kuri ne?
Eilinis konservams būdingas žmonių rūšiavimas ir etikečių klijavimas. Jūs net nesuvokiate, kas yra visuomenė, kas yra nuomonių įvairovė ir žodžio laisvė. Konservui geras pilietis tik tas kuris aklai palaiko landsbergyną. Panašiai kaip Rusijoje geri tik tie kurie palaiko Putiną.
Konserve, esi apgailėtinas.
Antikonservatorius(beje ,prisiekes)
Antikonservatorius(beje ,prisiekes)
@> Mielas pone!Jus skaitete mano parasa???Kame as konservas?O delei primityvumo,perskaitykite antrasyk,gal paaiskes.Ir patarsiu-isterikuoti nereikia,tiesa visada yra tiesa,nepaisant insinuaciju ir primityviu issigalvojimu.Linkiu sekmes!Beje konservus ,jus marsiruotojai ir isrinkote,klaikiai zviegdami....karbasnukis,mentas,mengele.Uzmirsote:DDD?
@Antikonservatorius(beje ,prisiekes) Seimo rinkimai vyko 2020 metų rudenį. LŠS įregistruotas 2021 metų berods, rugpjūčio mėnesį todėl per 2020 metų Seimo rinkimus jie nieko nešūkavo, nes tuo metu tas judėjimas dar neegzistavo. Nemaišyk tamsta Dievo dovanos su kiaušiniene. Jei LŠS žmonės būtų konservų rinkėjai tai dabar jiems neoponuotų, o konservai su savo šimašiais jų neengtų kaip engia šiuo metu.
O tais visai epitetais kuriuos čia pateikei LVŽS žmones vadino konservai ir jų samdyti menkystos influenceriai.
@Cha :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.Tai viskas ,kuo galiu sureaguoti i Jusu "atsakymus-argumentus".Tiesiog uzteks,Jus man nelygus,o tiesiogine ,primityvia kalba(kas ,kada pasake,ka veike tuo metu)man sudetinga kalbeti.Bet nepaisant to,sekmes Jusu "tiesose"!Tik nenusiminkite,jusu daug.......
@> O del jedinskieciu Jus man nieko nemestelsite....pikto:DDD?Ar jie Jus tenkina?
@Antikons.... Jedinskis manęs nedomina. Tačiau LLRA-KŠS yra labai gerų žmonių. Bent jau praėjusioje kadencijoje ta partija paliko gerą įspūdį.
Pirmalaikiai Seimo rinkimai ir...LIUSTRACIJA .... Viesinti visas KGB PADUGNES. VIESINTI, kol Putinas nedave ,,ZADANIJAS,, vykdyti siom PADUGNEM!!!
Konservus reikia siųsti ten kur ukrainiečiai pasiuntė Rusijos laivą. Ta destruktyvi, sovietinio tipo struktūra yra Lietuvos vystymosi stabdis. Akmuo po valstybės kaklu. Neklausyti visų tų jų bla bla apie tai kad jie vieninteliai tėvynę mylintys, apie jų patriotizmą, krikščionybę ar Sąjūdžio idėjų tęstinumą. Visa tai yra melas. O juokingiausia kai jie pradeda kalbėti apie demokratiją, nors nei vienas iš jų neturi net žalio supratimo kas tai yra. Iš tikrųjų tai jiems rūpi tik jų ir juos palaikančių klanų asmeninės kišenės, o tam kad jas prisipildytų pateisinamos visos priemonės. Tai kriminalinė struktūra turinti terorizmo požymių.
Kuo greičiau juos pašalinsime iš Lietuvos politinio žemėlapio tuo Lietuvai geriau.
@Cha Nemeluok, atmata. Deka konservu ant LT ivyko esminiai teigiami pasikeitimai.
@Keliautojas laiku ATMATA pats esi. PSICHIATRO pagalbos nesikreipei?? Vertetu !!!
@Keliautojas laiku Tu turbut čia gyveni saite komentatorius
@Keliautojas laiku Gal geriau keliauk į tą savo laiką irnesmirdek užtenka to mėšlo Lietuvoje, pasikeisk pampersus bus kur kas ramiau
@Keliautojui i vistide Labai teisingas pastebejimas
@Einu sau vienas Kiek atmatu pasireiske :DDD Ir nei vienas silpnaprotis nesugeba pasakyt ka ne konservu valdzios gero padare ant LT :DDD Tuo tarpu konservai n+k gero padare.
Opozicija laukia tolesnių karbauskio nurodymų.
Kol sedes kontra- tvarkos nebus.
Reikia daryti tvarka kol nevelu kada tas bardakas baigsis
...ne ne seimo kolxoze bezdioniu liga
Kokie tie svarbūs sprendimai??? Pedalystės įteisinimas, narkotikų dekriminalizavimas ir alkoholio didesnis prieinamumas???? Ar ten naujų mokesčių prastūmimas??? Nes nieko daugiau negirdėjau, kad būtų kas daroma palengvinti naštą gyventojams dėl rekordinės infliacijos, kone dvigubai išaugusių degalų kainų ir tt.
Į viršų