Šeimą išžudęs Egidijus Anupraitis sulaikytas Marijampolėje

Antradienį TV3 šaltinių teigimu įtariamasis keturių asmenų nužudymu Egidijus Anupraitis buvo sulaikytas Marijampolės stotyje. Tai patvirtino ir policija.

24

Policijos pareigūnai pranešė, kad Marijampolės apskrityje sulaikytas vyras, įtariamas Kauno rajone nužudęs savo šeimos narius.

Pareigūnai tikslina vyro tapatybę, informavo Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Naujienų portalo tv3.lt žiniomis, sulaikomas E. Anupraitis nesipriešino. Tačiau, ar su savimi turėjo ginklą, šios informacijos patvirtinti pareigūnai negalėjo.

Policija daugiau informacijos pateikti žada spaudos konferencijoje Kaune 14 valandą.

Bendrovės „Marijampolės autobusų stotis“ direktoriaus pavaduotojas Jonas Grabauskas tv3.lt pasakojo, kad paties įvykių nematė, tačiau iš kolegų suprato, kad įtariamąjį pareigūnai sulaikė ne pačioje stotyje, o jos prieigose.

„Kiek man žinoma, įtariamasis sulaikytas ne stotyje. Buvo daug policijos ekipažų, bet pats nieko nemačiau, todėl daugiau komentuoti kažko negaliu“, - sakė J. Grabauskas.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nusikaltimo vietoje Gaižėnų kaime

Policija visą naktį ieškojo 26-erių metų Egidijaus Anupraičio, kuris įtariamas Kauno rajone esančiame Gaižėnų kaime nužudęs savo šeimos narius – mamą, tėtį, senelę ir tėvo brolį. Jų kūnai su šautinėmis žaizdomis kūnuose rasti pirmadienį. Įtariamojo senelis rastas sužeistas su šautine žaizda kojoje, jis paguldytas į ligoninę.

Patikrinus namus nustatyta, kad seifas, kuris priklauso įtariamajam, buvo atidarytas, iš jo paimtas legaliai laikytas ginklas.

Antradienį įtariamojo paieškai buvo pasitelktas sraigtasparnis, Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai su kinologais.

 


Rašyti komentarą...
z
zygimantas a
2017-03-28 12:15:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai gerai teip turi buti nes jie patis usirove ant jo
Atsakyti
-3

P
Petras
2017-03-28 14:04:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Antraštė turėtų prasidėti po žodžio GALIMAI. Teismas nuspręs, išaiškins kas žudikas.
Atsakyti
0

E
Ernestas
2017-03-28 12:26:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
@zygimantas a, tu arba su negalia arba visiskas idiotas, koks zmogus galetu nuzudyt savo tevus? Naikint tokius dvasios ubagus kaip tu ir tas avinas
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų