Sausio mėnesį muitininkai sulaikė nelegalių prekių už daugiau nei 1 mln. litų.

Kaip pranešė Muitinės departamentas, didžiausia dalis neleistinai gabentų prekių, vertų beveik 700 tūkst. litų, aptikta Šiaulių teritorinės muitinės veiklos zonoje sausio 9 dieną.

Pareigūnams sustabdžius du krovininius automobilius, kuriuose buvo pilna kontrabandinių cigarečių, jų vairuotojai tikino gabenantys pavėluotas kalėdines dovanas artimiesiems.

Muitininkai konfiskavo beveik 7000 vienetų cigarečių „LM Full Flavor“ ir 140 tūkst. „Jin Ling“ su rusiškomis banderolėmis. Vienas vairuotojas taip pat nelegaliai gabeno 440 litrų dyzelino plastikinėse talpose. Sulaikyti ir abu 2008 metais pagaminti vilkikai „Scania“.

Muitinės kriminalistai, sekdami spirito kontrabandos pėdsakais, Vilniaus Fabijoniškių mikrorajono garažuose aptiko žinomų alkoholio gamintojų produkcijos falsifikavimo „gamyklėlę“. Įtariama, kad ten iš lenkiško kontrabandinio spirito, panaudojant specialią filtravimo įrangą, gaminti degtinės „Bajorų“, „Sobieski“, trauktinių „Dainava“, „Palanga“ ir „Starka“ falsifikatai.

Iš atvežtinio kontrabandinio „langų ploviklio“ čia į plastikines talpas buvo išpilstomas spiritas, stovėjo speciali įranga filtruoti ir skiesti alkoholį. Išvalytas spiritas maišytas su sirupu.

REKLAMA

Iš viso abiejuose garažuose rasta apie 600-700 litrų spirito. Be to, dėžėse ir maišeliuose aptikta apie 10 tūkst. kamštelių buteliams bei degtinės „Bajorų“, „Sobieski“, trauktinės „Dainava“, „Palanga“ ir „Starka“ etikečių.

Kitos neteisėtai sausį gabentos prekės buvo lengvųjų automobilių dalys, vaistai, daiktai, pagaminti pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises bei dujinis pistoletas ir 7 šoviniai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų