Santaros paskelbė naujausius duomenis: tarp beveik 170 pacientų – 3 vaikai

Lapkričio 20 dienos ryto duomenimis, Santaros klinikose gydomi 169 COVID-19 sergantys pacientai, iš jų 34 – Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. Iš 169 COVID-19 sergančiųjų – 3 vaikai. 

Šiandien atraminėse ligoninėse gydoma 225 pacientai: Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje – 126 pacientai,  iš jų 4 – Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje – 18 pacientų, Alytaus S. Kudirkos ligoninėje – 44 pacientai, iš jų – 3 Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, Ukmergės ligoninėje – 34 pacientai, iš jų 2 – Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, Druskininkų ligoninėje – 3 pacientai. 

Per savaitę trečdaliu padidinus Vilniaus klasterio ligoninių pajėgumus, prieš savaitgalį VUL Santaros klinikose ir atraminėse ligoninėse gydymo bei reanimacijos vietų užimtumas siekia atitinkamai 72 proc. ir  66 proc.   

Primename, kad VUL Santaros klinikos gydo tik sunkios ir vidutinio sunkumo būklės ligonius, lengvesnės būklės pacientai siunčiami į atramines ligonines. Pacientai, kuriems reikia EKMO (ekstrakorporinės membraninės oksigenacijos) gydomi tik Santaros klinikose.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų