Sandros Grafininos galimo nužudymo byloje – netikėti trikdžiai

Mįslinga buvusios „Olialia“ gražuolės Sandros Grafininos dingimo istorija tapo galimo nužudymo byla. Suimtas jos vyras. Būtent jį pareigūnai įtaria nužudžius savo žmoną. Į teismą atvestam britui jo advokatas rekomendavo kol kas neduoti parodymų.

7

Į teismo salę išklausyti suėmimo termino vedamas Anglijos pilietis 41 metų Nigelas Westas nesidangsto, nors ir atrodo kiek sutrikęs. Britui pareikšti įtarimai nužudžius savo žmoną, lietuvę, 28 metų Sandrą Grafininą.

Pasak advokato, ginamajam Nigelui Westui jis rekomendavo nieko nekalbėti. Motyvavo tuo, kad vyriškis sutrikęs ir pasimetęs, be to, procesą sunkina raštiško vertimo trūkumas.

„Niekas neišversta į anglų kalbą, sutikslinti duomenis, kokios ten buvo aplinkybės. Vertimą dariau aš. Antra, matyti, kad iš tų duomenų nieko tokio ant jo nėra, jam nėra reikalo apsisunkinti kol kas. Parodymus vėliau jis, be abejo, duos“, - sakė Erikas Pavlovičius, advokato patarėjas. 

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Į teismą atvestam britui jo advokatas rekomendavo kol kas neduoti parodymų

Advokatas sako tikintis, kad jo ginamas Anglijos pilietis nežudė savo žmonos Sandros Grafininos ir prie jos dingimo neprisidėjo. Esą, kam jis tada būtų pareiškęs, kad nori iš kūdikių namų susigrąžinti juodviejų 7 mėnesių dukrą.

Tiesa, kūdikį vyras esą planavo susigrąžinti, bet kažkodėl kūdikio daiktus – pavyzdžiui, vežimėlį – vyras pradėjo pardavinėti feisbuke. Vaikelis prieglaudoje atsidūrė tada, kai pats Westas su kūdikiu ant rankų šlaistėsi po barus. O kai Sandra Grafinina liepos pirmąją grįžo iš Anglijos į Lietuvą, jos sesuo netrukus kreipėsi, kad su Sandra negali susisiekti.

Moteris iki šiol nei gyva, nei mirusi nerasta. Nigelas Westas sulaikytas šeštadienį. Bylos tyrėjai vyrą siūlė suimti ilgiems mėnesiams.  

Po kelių valandų svarstymo teisėjas Nigelą Westą leidžia suimti gerokai trumpiau – savaitei. Įpusėjus nagrinėjimui vyras po teismo patalpas jau vedžiotas be antrankių.

REKLAMA

Visuomenę savo gyvenimo peripetijomis buvusi „Olialia“ pupytė Sandra Grafinina sudomino, kai ėmė girtis pasakiškais Nigelo Westo turtais, o vėliau kaltinti jį smurtu, šis ją – palaidu elgesiu.

Vyras aiškino, kad jo tariami pasakiški turtai tebuvo žmonos pramanai. Dėl daugiau nei mėnesį dingusios Sandros Grafininos paskelbta tarptautinė paieška – jos ieškoma ir Anglijoje. Tiesa, iš liepos 1-ąją atskridusio orlaivio keleivių sąrašo matyti, kad moteris tądien grįžo į Lietuvą.


Rašyti komentarą...
R
Roma
2018-08-19 16:31:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks nužudymas,kol kūnas nerastas
Atsakyti
-1

N
Neabejinga
2018-08-07 16:56:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks dar nužudymas, duodasi kur nors, o žmogų be įrodymų sodina .
Atsakyti
-3

a
asilui
2018-08-07 10:42:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar tu is vis zinai kas yra advokatas????
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų