Šaltiniai: ketvirtuoju Bilotaitės viceministru turėtų tapti Lančinskas

Vidaus reikalų ministerija stiprina savo pajėgas ir steigia ketvirtąją viceministro pareigybę. Šaltinių teigimu, ketvirtuoju ministrės Agnės Bilotaitės pavaduotoju turėtų tapti dabartinės premjerės patarėjas nacionalinio saugumo klausimais, buvęs policijos generalinio komisaro pavaduotojas Kęstutis Lančinskas.

Pats K. Lančinskas apie tai paklaustas buvo nekalbus ir sakė negalintis patvirtinti šios informacijos, tačiau, su situacija susipažinusių asmenų teigimu, jis turėtų padėti bendrauti su jėgos struktūrų atstovais. Remiantis šaltiniais, tai realiausias kandidatas į šias pareigas. 

Vidaus reikalų ministerijai yra pavaldus Policijos departamentas, Viešojo saugumo tarnyba, Valstybės sienos apsaugos tarnyba – tai pagrindinės įstaigos šaliai valdant migracijos krizę, saugant migrantus ar reaguojant į visuomeninius neramumus bei riaušes.  

Vyriausybės nutarimo projektas dėl ketvirtojo viceministro įregistruotas praėjusį trečiadienį. Jame teigiama, kad Vidaus reikalų ministerijai pavestos funkcijos yra itin plačios ir reikalauja daugybės kompetencijų. Ministerija yra atsakinga už viešąjį saugumą, migraciją, viešąjį administravimą, viešąsias įstaigas, elektroninę atpažintį, vietos savivaldą, regionų plėtrą, valstybės tarnybą, bendruomeninių organizacijų plėtrą. 

Pavyzdžiui, vien viešasis saugumas apima viešąją tvarką, vidaus tarnybą, priešgaisrinę ir civilinę saugą, gelbėjimo darbus, valstybės sienos apsaugą, sprogmenų ir specialiųjų priemonių apyvartą, saugumo asmens turinčių asmenų apsaugą.  

Šiuo metu ministerijoje dirba trys viceministrai: Vitalijus Dmitrijevas, atsakingas už viešąjį saugumą, Sigita Ščajevienė – už viešąjį administravimą ir valstybės tarnybą, Arnoldas Ambramavičius – už regioninę politiką ir migraciją.

Kad būtų įsteigtas ketvirtasis viceministras, reikia Vyriausybės sprendimo.


Rašyti komentarą...
L
Lt
2021-08-23 13:51:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rekvizitai.lt
Imoneja Epsg dirba 44zmones!
Atsakyti
0

c
che che che
2021-09-01 14:50:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuosa ir keturi jos pavaduotojai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų