Saldumynų siuntoje rasti tūkstančiai pakelių cigarečių

Vilniaus teritorinės muitinės mobiliųjų grupių posto ir Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai vakar Lietuvos – Latvijos pasienyje sulaikė didelę cigarečių kontrabandą. Maždaug 67 dėžės nelegalių rūkalų aptiktos Rusijos piliečio vairuotame kroviniame vilkike, kuriuo į Kaliningrado sritį gabentas rusiškos konditerijos krovinys.

12

Zarasų rajone patruliavę Vilnius teritorinės muitinės mobiliųjų grupių posto pareigūnai vilkiką „Volvo“ patikrinimui sustabdė apie 12 val. dienos, ties buvusiu Smėlynės kelio postu.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasienyje su Latvija sulaikyta kontrabanda

Mašiną vairavęs I. Sh. pareigūnams sakė į Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį vežantis konditerijos krovinį – saldainius ir sausainius. Tačiau muitininkai nusprendė „Volvo“ patikrinti rentgeno kontrolės sistema Medininkuose. Patikrinus, paaiškėjo, kad tarp gabentų konditerijos gaminių: saldainių, tortų, šokolado – primaišyta ir dėžių su nelegaliomis cigaretėmis.

Preliminariais duomenimis iš viso aptiktos 67 dėžės su rūkalais – apie 33 500 pakelių baltarusiškų cigarečių. Apytikslė jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais gali siekti iki 100 tūkst. eurų.

Rusijos pilietis buvo sulaikytas dviem paroms, MKT Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų