Šakių rajone vandalai ištepliojo Surplio ir Skvernelio plakatą: paliko niekinantį užrašą

Šakių rajone valstiečių rinkiminis plakatas su kandidatų į Seimą Giedriaus Surplio ir dabartinio premjero Sauliaus Skvernelio veidais buvo išterliotas dažais ir paliktas niekinantis užrašas „vagys“.

Trečiadienio rytą apie tai savo socialinio profilio „Facebook“ paskyroje paskelbė pats kandidatas G. Surplys.

„Liūdna. Šįryt Šakių rajono gyventojai pamatys tokį vaizdelį. Kai vienas labai aukštas savivaldybės pareigūnas pirštu bando nukrapštyti reklaminį lipduką nuo mano automobilio, galiu nutylėti. Tačiau kai įvyksta toks vandalizmo aktas, manau, kad rinkėjai turėtų apie tai žinoti.

Mieli hateriai, užuot pylę purvą socialiniuose tinkluose ar ant stendų, ateikite į debatus. Jų per šiuos rinkimus tikrai bus apstu. Pasakykite, kas ir kodėl yra „vagys“. Padiskutuokime, kas ir kodėl Jums nepatinka. Jeigu galvojate, kad nuplėšę lipduką ar plakatą padėsite savo kandidatui laimėti, tai galite padaryti sau meškos paslaugą.

Nes kažin ką Jūsų kandidatas su tokiomis „paniatkėmis“ veiks Seime. Laikykitės ten. Mano komanda visada bando laimėti tik argumentais ir skleisdami gerą nuotaiką, o ne patyčias ir neapykantą“, – savo feisbuko paskyroje skelbė G. Surplys.

Marijampolės apskrities policija kol kas skundo ir kreipimosi dėl apipaišyto plakato nesulaukė ir tyrimo nepradėjo.

Pasak policijos atstovo, jei bus gautas skundas, tuomet bus įvertinta aplinkybių visuma ir bus priimtas atitinkamas sprendimas.

Prisiminkite, į Seimą susiruošusių partijų lyderiai kaip reikiant kibo vieni kitiems į atlapus:


Rašyti komentarą...
P
Patikslinimas
2020-09-16 10:51:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne vandalai, o ŽMONĖS paliko ne niekinantį, o TEISINGĄ užrašą.
Atsakyti
-6

J
Jurgis
2020-09-16 11:16:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bent tokiu būdu parodoma, kad valdžios savivalė jau peržengė ribas: skolintus 4 mljn. - rinkimams! ,,Ką dar moka vyriausybė? Įvesti mokesčius. Ką dar? Įvesti mokesčius. Ką dar? Įvesti mokesčius. Ką dar? Įvesti… O išvesti moka? Ne, išvesti mokesčių nemoka. Tik iš proto." (Jurgis Gimberis)
Atsakyti
-6

L
Lina
2020-09-16 10:44:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saunuoliai
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (34)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų