Rašyti komentarą...
Matant dabartinius politikus ,kurie bijo savo tautos,per minėjimus iš baimės prisikviečia daug policininkų,tveriasi sienomis,sunkku patikėti,kad jie nebijotų priešų ir tuo labiau apgintų tuos piliečius,kurių dabar bijo.Pirmiasia tai gal reikia skatinti atlikti pareigą Tėvynei,nes jaunimas dabar ugdomas tik su teisėmis bet be atsakomybės.Ir prasideda isterija ,kai jų reikalauja atlikti pareigą,jie galvoja ,kad šalį užpuolus Tėvynę turės ginti tik tie kurie nori, Gal covidiniia šūkiai tiktų/Ir jei jau seimo nacionaliniame komitete Šakalliene ,kuri dar ir su Užsienio reikalų komitetu ir Maldeikiu laksto Taivaną tai sunku patikėti ,kad bus atlikti konkretūs darbai,.
@m
O tai manai ,kad Tevyne ginti ir kazkokias pareigas turi tik tie kuriuos istrauke loterijoje ,o kiti kuriu dauguma neturi jokiu pareigu?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Tai bent speceliste, kaip tokios patenka i seima?????
šakalienei gal šakalio trūksta...
Pats blogumas:šaukimas loterijos būdu.
Kam jau kam, bet moteriai geriau dirbti prie puodų ir vaikus ar anūkus auginti.
Be abejo daug darom blogai. Pavyzdziui, labai blogai, kai tokios personos kaip Šakalienė, patenka i seima.
Tokias dalykais turi rūpintis kariškiai ne politikai, priskaldys malkų tas mūsų jaunimėlis seime su tomis mergelėmis.
JUS VISKA darote blogai .
Ką šauktinių, tai geriau jokios kariuomenės, kurią ją paverčia sukarintu darželiu, tuo labiau, kad, jei gaidys geras, tai užtenka ir vieno.
Kam tokie kariai reikalingi, be motyvacijos ir noro tarnauti, suvaryti grąsinant baudom ir kalėjmu. Aš tik už savanoriška karo tarnybą.
@Vytis suvaryti 1 is 20 loterijos principu

Skaitomiausios naujienos
Į viršų