Ruduo skinasi kelią: nenugalimai šilumai bus lemtinga viena diena

Nors ruduo vis dar primena vasarą, bet pirmosios jo užuominos šią savaitę jau sklandys ore. Ypatingai kortas sumaišys rytojus.

50

Artimiausią naktį vyraus nepastovus debesuotumas, dėl to dangus daug kur bus giedras, bet iš pavienių debesų gali palyti Vidurio Lietuvoje, o naktį lietus pasieks ir pajūrį.

Rytojus – pasikeitimų diena. Dangus niauksis vis labiau, vėliausiai debesys aptrauks dangų šalies rytuose. Pradedant pajūriu, vakarine Žemaitijos dalimi, pradės vis smarkiau lynoti, bet, atrodo, toliau vidurio Lietuvos lietus nenukeliaus.

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Orai 26

Pajūryje jau debesuota, ir naktį, ir dieną palis, stiprės pietvakarių vėjas. Šilumos jau nedaug. Kitur Lietuvoje naktį beveik nelis, vyraus mažai debesuotas dangus, dieną niauksis, palis vakarinėje šalies pusėje. Oras naktį atvės iki 9–11, arčiau jūros 14 laipsnių, dieną šils iki 21–23, vakaruose bus apie 19–20 laipsnių.

Trečiadienį sustiprės pietvakarių vėjas, daug kur, bet daugiausia šiaurinėje šalies pusėje, palis rudeniškas lietus. Naktį atvės iki 14–15 laipsnių, dieną bus nuo 18–19 laipsnių šalies šiaurėje, iki 24–25 pietuose, apie Druskininkus.

Ketvirtadienį lietaus bus mažiau, bet stiprokas vakarų vėjas išliks. Naktį atvės iki 11–13, dieną šils iki 18–20 laipsnių šilumos.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų