Ruduo į Lietuvą žengs ryžtingiau: sinoptikai nežada nieko gero

Trečiadienį Lietuvą daug kur dengė nestori debesys, bet kai kur ir saulė nušvito. Artimiausią naktį nusistovės debesuoti orai, tačiau lietaus iš jų nesulauksime. Ketvirtadienį debesuota bus visur, iš pradžių į pajūrį, vėliau į visą vakarinę Lietuvos dalį atkeliaus lietus.

Oras naktį atvės nevienodai – paryčiais bus nuo 3–5 laipsnių šilumos šiaurės rytuose iki 8–10 laipsnių pietuose, pietvakariuose. Kai kur galimos nesmarkios šalnos. Ketvirtadienį dieną šils iki 15–17, pietuose 19 laipsnių šilumos.

„Kitaip tariant, ruduo į Lietuvą žengs ryžtingiau. Naktis dar tiesiog menkai debesuota ir be lietaus, bet dieną vakarinėje šalies pusėje jau bus lietinga. Naktį bus nuo 3–5 šilumos šiaurės rytuose iki 8–10 pietvakariuose, kai kur menkos šalnos, dieną vyraus 15–17, pietuose iki 19 laipsnių šilumos“, – aiškino sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienio naktį daug kur palis, vietomis gana smarkiai, dieną palis tik kai kur. Pūs stiprokas rytų, šiaurės rytų vėjas. Naktį vyraus 10–12, dieną šils iki 14 – 16 laipsnių šilumos.

Vis palis ir šeštadienį, ir sekmadienį. Nerims šiaurės rytų vėjas. Jis nebus labai smarkus, bet malonus irgi tikrai nebus. Šilumos irgi bus mažiau nei rytoj ar poryt.


Rašyti komentarą...
,
,.,
2021-09-15 23:28:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir vėl antivakseriai, kaltins valdžia, dėl orų.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų