Rolandą Paksą suglumino prokurorų sprendimas

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderis europarlamentaras Rolandas Paksas teigia nesuprantąs prokuroro sprendimo jo atžvilgiu bylą išskirti, o „Lietuvos ryto“ redaktoriaus Gedvydo Vainausko – atiduoti į teismą.

„Daug ką esu gyvenime girdėjęs, bet tokį dalyką pirmą kartą girdžiu. Net nežinau, kokius žodžius parinkti“, – penktadienį BNS sakė politikas.

„Kaip įdomu. O ką dabar ten Gedvydas vienas be manęs darys“, – svarstė jis.

„Du žmonės yra prifilmuoti, ir paleista antis, kad jie kažką susitarę, kaip dabar vienas bus teisme, o kitas – ne. Nesuprantu“, – stebėjosi R.Paksas.

Jis sakė, kad pora kartų buvo apklaustas šioje byloje specialiuoju liudytoju.

„Kai man pasako, ateinu, tada didžiulė pertrauka, o po to vėl kviečia, ateinu, dar du - tris klausimus atsakau, vėl nieko. Duodu visus atsakymus“, – tvirtino „tvarkiečių“ vadovas.

G.Vainausko prekybos poveikiu byla keliauja į teismą

Teisėsauga penktadienį pranešė baigusi ikiteisminį tyrimą, kuriame žiniasklaidos grupės „Lietuvos rytas“ vadovas G.Vainauskas ir buvęs bendrovės „Omnitel“ ilgametis vadovas Antanas Zabulis įtariami prekyba poveikiu.

REKLAMA

Valdančiosios „Tvarkos ir teisingumo“ vadovo europarlamentaro R.Pakso atžvilgiu byla ikiteisminio tyrimo metu išskirta, siekiant nelaukti Europos Parlamento sprendimo dėl „tvarkiečių“ lyderio teisinės neliečiamybės panaikinimo. Prokurorai R.Paksui taip pat ketina pateikti įtarimus prekyba poveikiu.

Su ikiteisminio tyrimo duomenimis susipažinus proceso dalyviams, ši byla dabar bus nagrinėjama Vilniaus apygardos teisme. Abu kaltinamieji savo kaltę neigia.

Teisėsauga tyrė duomenis, kad žiniasklaidos grupės vadovas G.Vainauskas sutarė su R.Paksu, jog šis už beveik 10 tūkst. eurų vertės kyšį paveiks Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos darbuotojus, kad šie leistų naudoti naują „Norfos“ parduotuvę Prienuose.


Rašyti komentarą...
d
dieve, saugok Amerika
2016-05-20 15:29:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
PREZYDENTE, ekselens....???
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų