• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rinkimų į Europos Parlamentą (EP) rezultatai sukėlė audrą – socialiniai tinklai tiesiog lūžta nuo reakcijų į Petro Gražulio patekimą į Briuselį.

Rinkimų į Europos Parlamentą (EP) rezultatai sukėlė audrą – socialiniai tinklai tiesiog lūžta nuo reakcijų į Petro Gražulio patekimą į Briuselį.

REKLAMA

Politologas Mažvydas Jastramskis teigia, kad nustebimas dėl W. Tomaszewskio ir P. Gražulio ir yra didžiausia EP rinkimų staigmena. Ekspertas paaiškina, kodėl šie Lietuvoje ne pačiu geriausiu žodžiu minimi politikai vis dėlto gavo mandatus į Briuselį.

„Sisteminė priežastis, kodėl jie pateko į EP, yra ta pati, kodėl konservatoriai laimėjo, o Laisvės partija užkopė į ketvirtą vietą po prezidentinės nesėkmės.

Mažo aktyvumo rinkimai yra palankūs poliarizuojantiems veikėjams ir/arba lojalų rinkėją turinčioms partijoms“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašo M. Jastramskis.

Taigi, anot politologo, W. Tomaszewskis yra Laisvės partijos mandato kaina, o P. Gražulis – trečiojo konservatorių mandato kaina.

REKLAMA
REKLAMA

Kita vertus, M. Jastramskis turi ir gerų žinių.

„Bet gerokai svarbiau už kiemo padaužų naujienas yra tai, kad EP centras išsilaikė ir į jo padorias frakcijas išsiųsime bent 8 iš 11 mūsų europarlamentarų“, – apibendrina politologas.

REKLAMA

Politologė Gabrielė Burbulytė-Tsiskarišvili apie P. Gražulio patekimą rėžė iš peties – ekspertės teigimu, iš Seimo pašalintas politikas nebėra tik regionų, o visos Lietuvos fenomenas.

„Na ką, rinkimai parodė, kad P. Gražulis nebėra vien Klaipėdos rajono vertybė. Tai – visos Lietuvos fenomenas“, – rašo G. Burbulytė-Tsiskarišvili.

„Tad galit nebebaksnoti į vieną savivaldybę, vadindami jos žmones keistuoliais. Patys tokie esat“, – priduria ji.

Stagnacija Lietuvoje,smirda kaip dumblinoje pelkėje . Vėl renkami liberal-neokomunistai stumentys Švabo ideologiją. Tik Petro Gražulio išrinkimas teikia mažą viltį,kad ir Lietuvoje žmonės pabus taip kaip Prancūzijoje
Lietuva yra fenomenali: kalėjime sėdintis seimo narys konservatoriams labiau reikalingas, nei Gražulis rėkiantis gėjų paraduose, nes pirmasis korumpuotas, o antrasis nepaperkamas.
Teisingai nusirito me iki Žalimo
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų