„Regitra“ nerimauja dėl Lietuvoje registruotų automobilių kelionių

Lietuvoje steigiamos užsieniečių įmonės, kurių vardu registruojama tūkstančiai naudotų automobilių, ir visi jie, paženklinti lietuviškais valstybinio ženklo numeriais, iškeliauja važinėtis užsienio šalių keliais, o dėl to nerimauja ir „Regitra“, ir draudimo bendrovės, praneša „Verslo žinios“.

Savo ruožtu NVS šalys fiksuoja automobilių su lietuviškais valstybinio ženklo numeriais antplūdį ir piktinasi, kad tokia schema leidžia išnaudoti, pavyzdžiui, Ukrainos įstatymų spragas ir įsivežti automobilius nemokant nei muito, nei importo mokesčių.

Transporto priemonių draudikų biuro direktorius Algimantas Križinauskas sako nesuprantąs, kodėl nėra prievolės grąžinti išregistruotų, parduotų transporto priemonių numerius: „Ir Maskvoje, ir Kijeve, ir kitur yra pilna transporto priemonių, kurios, nors turi lietuvišką numerį, jau neturi jokio ryšio su Lietuva.

Ir draudikai gali piktintis kiek nori, bet registravimą ir išregistravimą tvarko valstybė. Trūksta teisinio reglamentavimo“.

 


Rašyti komentarą...
j
ja
2017-04-28 08:34:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mažiau nerimaukite, o daugiau dirbkite.Estas norėjo išsiimti tranzitinius numerius ir pakraupo nuo tokio darbo, kai apie 10 žmonių laukė 3 val ir dar kompiuterizuotoje sistemoje. Jis sako, kad tai darbo sabotažas ir pas juos to nebūna. Latvis irgi tą patį sako, sako maximum 40 min yra tekę laukti, o pas mus reikia mažiausiai pusdienio.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų