R. Šimašius: mergaitė tampoma kaip skuduras

Publikuota 2012.03.27 22:25

Skaudus laiškas mamai 2012-04-13 04:10:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
youtu.be/ANK8W-7K80E   ATSAKYTI
sss 2012-04-13 03:56:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Prokurorai kartą, ne per seniausiai jau buvo padarę gan žioplišką klaidą, kai paskelbė, kad D.Kedžio bylos tyrimas yra baigtas ir nutrauktas. Tada jie susivokė, kad tokiu atveju byla tampa jau ne įkiteisminio tyrimo užslaptinta medžiaga. Su ja galėtų susipažinti ir D.Kedžio artimieji, kiti apšnerkšti asmenys bei advokatas. Tada buvo paskelbta, kad bylos tyrimas vėl bus tęsiamas, nes bus ieškomas antras nusikaltėlis, kuris, buvo pastebėtas teisėjo žudynių vietoje ir, atseit, padėjo D.Kedžiui. Tam buvo panaudota legenda apie pusaklį dainininką Ivanauską, kuris pažinojo Drąsių bei matė jo beviltišką blaškymąsi ieškant teisinės pagalbos. Atseit Ivanauskas yra prasitaręs, kad reikia naikinti tuos pirastus. D.Kedys buvo konkretesnis. Jis žiniasklaidai pareiškė, kad su pedofilais (o ne su pi….) kovos visą likusį gyvenimą. Manau, kad būtent tuo jo viešu pareiškimu pasinaudojo sunerimę tie, kuriems labai reikėjo pašalinti potencialius pedofilijos skandalo liudininkus ir tuo pačiu “nušauti antrą zuikį” – suverčiant visą kaltę už žudynes Drąsiui Kedžiui.

Iš pat pradžių “kileriai” savo veiksmais padarė labai grubių taktinių ir techninių klaidų, tuo patys panaikindami bet kokius logiškus įtarimus Drąsiui. Buvo tiksliai neapskaičiuota atsitiktinių liudininkų galimybė, nespėta suslėpti iš karto visus galus, susijusius su pasiruošimu žudynėms. (lipdukai autobusiukui, “dėdžių” ir sesučių pažintinių santykių tikimybė, pasirinkti žudymui asmenys ir t.t.) J.Furmanavičiaus kompiuterio laikmenos, sukėlusios didelį pareigūnų susidomėjimą, kažkur dingo, A.Ūso nešiojamas kompiuteris “sudegė”, telefoninių pokalbių išklotinės, panaudojant krūvą mobilių telefonų buvo “aptirpintos”, tačiau visko nespėta sužiūrėti. Pavyzdžiui, liko L.Stankūnaitės ir J.Furmanavičiaus draugės “čiulbesiai” telefonu.

Pirma grubi “kilerių” klaida buvo nepanaudoto D.Kedžio pistoleto numetimas prie nušautos V.Naruševičienės BE JOKIŲ pirštų atspaudų. Tik žudikai galėjo atėmę iš Drąsiaus pistoletą nuvalyti jo ir savo pirštų atspaudus. Antra didelė apsižioplinimo klaida buvo tai, kad nesuspėta užčiaupti burnų V.Naruševičienės kaimynams, mačiusiems, kaip D.Kedys buvo surakintas su antrankiais ir nuvežtas nežinoma kryptimi. Verta priminti, kad prie V.Naruševičienės durų jis net nebuvo priėjęs. Nors pranešę dviejų liudininkų parodymus du laikraščiai buvo skubiai užblokuoti, o senukai pareigūnės pagąsdinti gaisro “gaidžiu” nutilo, tačiau visiškai nuslėpti to fakto nepavyko. Tada prokuroras paaiškino, kad kol nėra byloje raštiško liudijimo, jokie liudijimai “gyvai” nesiskaito. Štai taip…

   ATSAKYTI
jo.. 2012-04-13 01:03:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
baisus neteisingumo skuduras   ATSAKYTI
hmmm 2012-03-31 14:23:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Hm

Stankūnaitė saugoma, tur būt, labiau, negu Anglijos karalienė: visur lydi kaukėti apsaugininkai, policijos eskortas, ją vežioja specialus automobilis. Jos gyvenamoji vieta yra valstybės paslaptis ir, kiek girdėjau, kartkartėmis keičiama.
Nuo ko ji jau 3 m. saugoma 6 ar 10 vyrų, jau ir patys saugotojai, tur būt, nebeprisimena. Valstybei tas saugojimas atsieina apie 40000/mėn., 0,5 MILIJONO per metus. Krizės metu…
Kas čia per Lietuvos brangenybė? Ir kaip pas tokią „šventenybę“ galės gyventi dukra? Tai ją vis į kitą mokyklą irgi lydės kaukėti apsaugininkai ir sėdės su ja klasėje?
Įdomu, už kieno pinigus ji gyvena: juk niekur nedirba, o pinigų ir advokatams užtenka. Gal iš mokesčių mokėtojų kišenės   ATSAKYTI
PASKAITYKIT 2012-03-31 14:17:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Esu įsitikinęs, kad visi teisininkai, kurie šį kaltinamąjį aktą perskaitė, jau susigriebė už galvų, pašiurpę nuo to, kas mūsų valstybėje darosi.
Tikriausiai visi suprato, kodėl viskas buvo daroma, kad ši baudžiamoji byla niekada neišvystų dienos šviesos. Kodėl tik pradėjus ją nagrinėti, jos nagrinėjimas prokuroro-advokato prašymu buvo atidėtas, kol nebus išspręstas civilinė byla dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo - tai yra, kol nebus baudžiamojoje byloje mergaitės atstovė Neringa Venckienė pakeista L. Stankūnaite. Faktiškai viskas turėjo būti atvirkščiai.
Tikriausiai visi įsitikino, kad šiose bylose teisingumo vykdymo sąvoka iš viso neegzistuoja. Visi suprato ir tai, kodėl šiose bylose „veikia“ tik Panevėžio apygardos ir Kėdainių teismo tandemas, pajungiant Vilniaus 2-jį apylinkės teismą, kuriam iki paskiriant generaliniu prokuroru vadovavo ir dabar jame dirba liūdnai pagarsėjęs A. Valantinas.
Kiekvienam aišku tai, kad kaltinamajame akte aprašyta nusikalstama veika privalėjo būti kvalifikuota ne kaip nesunkus nusikaltimas - tvirkinamieji veiksmai, bet, kaip labai sunkaus nusikaltimo - mergaitės seksualinio prievartavimo veiksmai, numatyti BK 150 str. 4 d., - padarymas, kad pilnai pakako įrodymų, jog byla būtų perduota teismui.
Tai ne kartą yra savo nutartyse ir nutarimuose yra išaiškinęs ir Aukščiausiasis Teismas. O gal jau ruošiamasi formuoti naują teisminę praktiką ir pradėti viską aiškinti atvirkščiai?
Kiekvienam visiškai akivaizdu, kad įtarimai bendrininkavimu padarant labai sunkų nusikaltimą privalėjo būti pareikšti ir Laimutei Stankūnaitei.
Norisi paklausti Generalinės ir Vilniaus apygardos prokuratūros vadovų: nuo kada prokuratūrų labai sunkių nusikaltimų skyriai, net asmeniškai patys jų vadovai tiria nesunkius nusikaltimus?
Todėl tyrė, kad iki tam tikro laiko, iki „parėdymo iš aukščiau“, buvo aišku, jog padarytas labai sunkus nusikaltimas. Dėl labai sunkaus nusikaltimo padarymo tos pačios prokuratūros, to paties skyriaus prokuroras N. Bieliauskas ir buvo spėjęs pareikšti A. Ūsui įtarimą, kad padarytas labai sunkus nusikaltimas.
Deja, mafija nemirtinga - nebeliko nei labai sunkaus nusikaltimo, nei įtarimų L. Stankūnaitei.
Norisi paklausti prokuroro, skyriaus vyriausiojo prokuroro pavaduotojo R. Šileikos: kur jis padėjo savo garbę ir sąžinę? Kas jį privertė nuslėpti labai sunkų nusikaltimą ir vieną įtariamąją šio nusikaltimo padarymu? Kas jį privertė akivaizdžiai ignoruoti įstatymus ir sulaužyti prokuroro priesaiką?
Noriu paklausti, kodėl prokuroras užmiršo paminėti kaltinamajame akte, kad Ūso ir L. Stankūnaitės parodymai buvo tikrinami poligrafu (melo detektoriumi), kurio parodymai leidžia teigti, kad abu viską meluoja.
Šiandien, net teisėsaugos institucijų vadovai lekia iš darbo remiantis patikrinimu poligrafu rezultatais. Tikriausiai net, mano nuomone, provokatorius M. Žalimas tokiu pat būdu bus ar yra tikrinamas.
Atkreipiu dėmesį, kad prokuroras „užmiršo“ kaltinamajame akte paminėti ir kitus įrodymus, kurių „sočiai“ baudžiamojoje byloje. Bet ir išvardintų įrodymų „yra per akis“ , kad tiek A. Ūsas, tiek L. Stankūnaitė būtų buvę teisiami.
Esu įsitikinęs, kad dar kartą susilauksiu „pedofilinių“ ar kitokių „klaninių“ jėgų nuožmaus puolimo - kaip aš išdrįsau viešinti baudžiamosios bylos medžiagą. Vėl būsiu išvadintas nusikaltėliu...
Atsakingai pareiškiu, kad aš visą savo gyvenimą buvau toks, koks esu. Visi garbūs teisininkai žino, kad aš jokio nusikaltimo nesu padaręs, žino ir dėl ko su manimi buvo susidorota. Visi žino ir tai, kad jau laikas pradėti mesti visas šiukšles iš teisėsaugos institucijų.
Aš negaliu ramiai stebėti, kai visokie niekšai, atsitiktinai patekę į aukštus postus teisėsaugoje, pamynę garbę ir moralę, tyčiojas iš Valstybės, teisingumo, visos visuomenės. Negaliu ramiai stebėti, kai valstybę baigia užvaldyti nusikaltėliai.
Dar kartą pareiškiu: manau, kad L.Stankūnaitei privalo būti pareikšti įtarimai dėl labai sunkaus nusikaltimo, numatyto BK 150 str. 4 d. padarymo ir byla teisingumo vykdymui perduota tikrai nešališkam ir garbingam teismui.
L. Stankūnaitei turi būti panaikinta valstybės apsauga, kuri jau mums visiems kainavo apie 2 milijonus litų, ir paskirta kardomoji priemonė.
Jeigu „teisės korifėjai“ mano kitaip, tai jie turėtų jausti pilną atsakomybę už tai, kad kiekvienais metais šimtus tokių pat vaikų seksualinių išnaudotojų, su daug mažesniais įrodymais, jie patys, vykdydami teisingumą ir nuteisia. Beveik visus tokius nuosprendžius patvirtina savo verdiktais ir Aukščiausiasis Teismas.
Aš žinau, kad dauguma teisėjų ir prokurorų tikrai yra dori, principingi ir garbingi. Manau, kad jiems patiems gėda dėl savo kai kurių kolegų veiksmų, gėda kartais net prisipažinti, kad dirba tokiose institucijose.
Niekada per savo ilgametį darbą nėra buvę, kad dėl kažkokios paprasčiausios eilinės vaiko prievartavimo bylos nenagrinėjimo ir nusikaltimo nuslėpimo būtų į „kovą“ pakilęs net buvęs Prezidentas su „teisės“ korifėjų“ komanda... O gal sekantis žingsnis bus visus nuteistus pedofilus išteisinti ir jų viešai atsiprašyti?
Baimės akys didelės. Yra ką slėpti, yra ko bijoti, yrą ką prarasti.
Gėda, ponai . Manau, kad Jūs tikrai tinkate stovėti šalia pečeliūnų.
Mūsų valdžia, Seimas, Prezidentė pagaliau turi suprasti, kad juos visiškai baigia sukompromituoti jų pačių paskirti teisėsaugos vadovai, bei keletas kitų pareigūnų. Reikia suprasti ir tai, kad savo abejingumu valdžia baigia ir pati prarasti bet kokį pasitikėjimą savo rinkėjų, savo Tautos akyse.
Gal vieną kartą „pabus“ ir generalinis prokuroras, supratęs, kad jį įtakingi nusikaltėliai jau baigia visiškai apraizgyti savo voratinkliu...
Manau, kad visi jau seniai suprato, kad tikrai reikalinga esminė teismų, prokuratūros ir valstybės saugumo departamento reforma. Visi suprato, kodėl taip priešinamasi, kad prie teisminių nagrinėjimų nebūtų prileista visuomenė - kad niekada nebūtų įteisintas visuomenės tarėjų ar atstovų institutas.
Visokiems pečeliūnams noriu pareikšti: visuomenė nėra supuvusi. Ji garbinga ir išdidi. Pelėsiais jau seniai esate apaugę jūs patys.
Manau, kad tai supranta ir įvertins visa tauta

   ATSAKYTI
Tautiečiai ir bendrapiliečiai, platinkit 2012-03-28 23:10:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tautiečiai ir bendrapiliečiai, platinkite. Tautiečiai lietuviai, bendrapiliečiai rusai, lenkai, batarusiai, ukrainiečiai, latviai, žydai ir visis visi kiti nepaminėti mūsų lietuvos garbūs gyventojai. Kreipiuosi į jus po šios dienos atviros ir oficialiai pareikštos Krivicko Akistatos laidos, kurioje kaukietieji banditai su biologine “motina” ir kažkokia vaičekauskiene draskė mergaitę Deimantę. Daugiau nebegalime tylėti ir mekenti kaip avinėliai, kai mūsų akyse žudoma mergaitė, o kažkokie ale “teisininkai” ir “teisininkės” baltutytės ir ‘žurnaliūgos” išverčia priešingai, būktai mergaitė pati nori ir veržiasi pas šlikštynę pedofilę “mama” laimute, pas pedikus, kad toliau ją drąskytų gabalais. Prisiminiau įvykius prieš gerą gerą dvidešimtį metų. Tuomet mūsų gerbiamas profesorius visus ir pirmiausia savanorius pakvietė kilt į kovą su mirties jėgomis-su OMON, kviesdamas mus šūkiu “OMON-VON”. Ir… po to sovietinių smogikų kruvinos bandos po visuomenės spaudimu iš tikrųjų pradėjo nykti ir galiausiai išnyko. Dabar pribrendo momentas pakviesti jus pakilti su šūkiais “pedofilai-žmogžudžiai-VON’, “kaukietieji apsaugininkai-VON”, “Vaičekauskiene-VON”, “ziobiene-VON”, “kondradievai-VON”, "krizevičiau-VON", “Kėdainių, Panevėžio, Klaipėdos teismai-VON”, “neteisingumo ministeri šimasiau-VON”, “šiedbarai-VON”, “kūrri-VON”, “kūbiliau-VON”….(sąrašą toliau pratęskite patys) – visi jūs VON iš mūsų Lietuvos. Jūs-mūsų visuomenės parazitai. Parazitai-VON iš Lietuvos – ir tegu jums po kojomis bet kurioje vietoje dega Lietuvos žemelė. Savanoriai – kur jūs? Per ilgas jūsų parengties laikas-susiimkit, vyrai. Negi Kariuomenės vadas generolas-savanoris Pocius jūsų dar neištreniravo? negerai – ilgai miegate, vyručiai - atsibusit, o tėvynės nebėra. Rokeriai – kur jūs? – dar nepabudote lyg meškinai iš žiemos snaudulio? Užveskit savo Harley-davidsonus, čioperius, britvas, javas, ižus ir visus kitus motorolerius ir greit varot į Garliavą su savom merginom rokerėm. Sėkla, o tu krepšinio ir Žalgirio pagrindinis sirgaliau ko snaudi?- kelk savus sirgalius ir sirgales ir užimkite gynybines pozicijas senelių kedžių namuose. Čia daug rimčiau reikės sirgti, nei įmesti ar neįmesti tritaškiai per Žalgirio varžybas. Algirdai Palecki – ko ten tavo vyrukai prie buvusio svarbiasio Lietuvos KGByno su plakatais dviem policinikams mitinguoja?- jūsų vieta Garliavoje Klonio gatvėje, kur dešimtis kartų daugiau policininkų. Murza – o tu kur pasislėpei?-mkur tavo grynakraujai lietuviai? Kur tu, senas Lietuvos gynėjau Stanislovai Buškevičiau? O tu, Vytautai Šustauskai, kur esi? kažkaip jūsų nesuimato. Ką, lašinukų prisiauginote? ar pasikėlėte į dausas? Varot į Garliavą, ten vyriškai ir pasisšnekėsim. Kelkis, jaunime, pakrutėk. Kelkis, senime. Kelkitės, vyrai ir moterys. Kelkimės broliai ir sesės. Kelkimės visi. Pirmyn gint Deimantę, gint senelius Kedžius, gint Venckienę, gint mūsų Lietuvą nuo neteisėtų neteisėjų parazitavimo ir terorizmo- šios dienos iki balandžio 5, iki balandžio 18 bus lemiamos. Tai mes esam Lietuva, o ne jų saujelė - tų iškrypėlių pedofilų žmogžudžių ir jiems prijaučiančių teisėjų ir žurnalistų. Pedofilai banditai ir juos gerbiantis “teisėjų” ir “žurnaliūgų” klanas kyla lemiamam šturmui – jie net springsta, nerdamiesi iš kailio mums įrodyti, kas diena yra naktis, ir astvirkščiiai. Bus 2-eji Pilėnai. Deimantė jiems-pedofilinių iškrypėlių-žmogžudžių gaujai savo noru neatsiduos ir nepasiduos, o mes jų – Deimantės ir Lietuvios - toms banditų gaujoms neatiduosime. Mes tik jas – tas dvi mūsų brangenybes – ir teturime.    ATSAKYTI
oho 2012-03-28 18:45:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
dar vienas šlykštynė   ATSAKYTI
Hm.... 2012-03-28 17:03:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Labai įdomu kas yra didesni nusikaltėliai? Teismas neištyręs pedofilijos bylos ar Kedžiai bandantys apginti mergaitę.   ATSAKYTI
Palaikau 2012-03-28 11:23:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
sia nuomone.Antrankiai turejo buti uzdeti jau is karto ,kada kedziai iskele si skandala.As suprantu kad Kedziu bijomasi ir Stankunaite valdziai per maza zuvele siame vandenyne o Kedziai manau rykliai ,tad ir atsakymas kodel yra neteisingumas .Manau kad Garliaviskiu partija valdys Lietuva o jau galima sakyti taip ir yra !!!   ATSAKYTI
Tai 2012-03-28 11:19:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
taip isena kad Venskai su Kedziaiais ir savo ta gimine turi stipresne galia ar jega negu valstybes istatymai ir teismo sprendimai ????!!!! Uz ka balsuoti per rinkimus ? Baisu ,kur mes gyvenam ,kuom tikim ?   ATSAKYTI
šimašiui 2012-03-28 11:12:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
reikia atsistaydinti, dėl tokio neteisigumo Lietuvoje. Mergaitė turi augti pas ją mylinčius senelius ir tetą.   ATSAKYTI
violetiniu degradu tarnai politikieriai 2012-03-28 11:10:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
bando isaiskinti , kad kalti ne nusikalteliai, nevykdantuys teismo sprendimo, o kaltos ju aukos cha cha cha!Ei violetiniai politikieriai, gal galit paaiskinti, kokias teises turi Kedziai tampyti ir draskyti L.Stankunaites dukra? KAS JIE TOKIE YRA MERGAITEI- ABSOLIUTUS NULIS. NUSIKALTELIAI TRUKDANTYS VYKDYTI TEISMO SPRENDIMA ir suzaloje L.Stankunaites dukra. KOdel policija JIEMS NEUZDEDA ANREANKIU< kaip pareigunu nurodymu nevykdantiems nusikalteliams ir neisveza i dabokle?   ATSAKYTI
teisė žinoti 2012-03-28 10:58:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dabar supratau, kodėl čia visi taip skuba. Balandžio 5 d. artėja. Jei kam rūpi teisybė, turėtų palikti vaiką ramybėje, nors iki tol.    ATSAKYTI
Poligrafas 2012-03-28 10:51:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kodėl čia neatsižvelgiat į mano Ūso ir Stankūnaitės patikrinimo rezultatus. FNTT vadams tai priėmėt už gryną pinigą. Juk Lietuvoje visi lygūs.   ATSAKYTI
MONA 2012-03-28 10:47:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
JAU PO VISKO VISI PROTINGI. TAI KODĖL NESUBEBA PRIEŠ TAI PROFESIONALIAI DIRBTI. DAUG PAPRASTŲ ŽMONIŲ ŽINO, KAIP VEIKIA TARNBYBOS CIVILIZUOTOSE ŠALYSE, O JIE MAT MEŽINOJO. NIEKAIP NESUPRANTU. KĄ, JIE NEŽINOJO, KAD PAPRASTAI VAIKO NEPAIMSI. PASIUNČIA PAVADUOJANČIĄ SPECIALISTĘ, BE TO DAR NEPASIRUOŠIUSIĄ IR PASKUI KALTINA GLOBĖJUS. O ŽIOBIENEI, REIKĖTŲ ATKREIPTI DĖMESĮ Į TĄ SPECIALISTĄ, KURIS ŽINOJO IR NESUDERINO VEIKSMŲ. TAS KAŠKAS TURĖJO UŽTIKRINTI VAIKO SAUGUMĄ. O GAL ČIA IR VAIKŲ TEISIŲ TARNYBA „NIEKO DĖTA“. PAS MUS TAI NORMA.   ATSAKYTI
Tas pats 2012-03-28 10:37:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kaip ten ponas ministras pasakė -"teismo sprendimus reikia vykdyti"
Tai kodėl tamsta pasakykit Sabonio botelių negriaunat???? Taigi vykdykit teismo sprendimus. Kas pasako kokius teismo sprendimus privalu vykdyti, o kokius NE????? Tai kas Jums nurodinėja ŠIMAŠIAU???   ATSAKYTI
Užuojauta Lietuvai 2012-03-28 10:33:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Užjaučiu gilia užuojauta mūsų tautą kad tūrime tokius valdininkus, tokius teismus, prokurorus, žemos moralės vaikų teisių kontrolierius.
Visai LR aišku kas čia vyksta tik korumpuotiems PEDOFILGRAUŽIAMS neaišku.
Ai ką čia kalbėt -Kraunames čemodanus, šioje valstybėje mums nebera ką daryt.....kai liks čia vieni pedofilai tegul savo vaikus ir išnaudoja............   ATSAKYTI
na 2012-03-28 10:29:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
simasiau,juk tu skubos tvarka priemei del sios mergytes atimemimo prievarta istatyma.Ir dar vaidini teisingumo ministra?Atsakyk tautai,kaip Usas tavo akivaizdoj prigere balutej?Kodel tada Venckiene kaltindama Vaicekauskiene grasinimu nuzudyti,pasakius,kad jai bus kaip Usui.Tai ir yra,kad Usas neprigere balutej,o buvo nuzudytas,juk patys issiduodat,kokius niekingus darbus dirbat.Gal as neteisus,pone neteisingumo ministre?   ATSAKYTI
copy 2012-03-28 10:18:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
18. SOS vaikai...2012 03 28 10:05
MENININKAI, NETYLĖKITE, laukiama Jūsų pozicija /copy/
"Puikus pasiūlymas L Laikraštyje surengti KONCERTUS-PROTESTUS, bet dauguma menininkų tyli, nes tarp jų yra daug jautrių, bet mažai drąsių, tik: gerbiamas Sondeckis, keletas aktorių ir berods viena režisierė. "   ATSAKYTI
pedalu stogas 2012-03-28 10:16:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
simasiau kodel nevykdomas galutinis ir neskundziamas vilniaus apygardos teismo 2009 metu sprendimas pareiksti itarimus stankunaitei?privalai atsistatydinti kaip nesugebantis uztikrinti teisingumo lietuvoje    ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų