Puiki žinia iš sinoptiko: „Rytoj numatomi visai neblogi orai“

Orus Europoje rytoj lems viena labai didelė aukšto slėgio sritis ir dvi žemo slėgio sritys rytuose ir vakaruose.

Aukšto slėgio sritis lems giedrus arba menkai debesuotus orus, storesni debesys telksis rytuose ir vakaruose. Labai šilti orai per Prancūziją ir Britaniją pakils net iki Skandinavijos, rytinėje Europos dalyje rytoj bus gerokai gaiviau.

Lietuvoje šiandien vyravo debesuoti orai, kai kur palynojo. Šį vakarą debesys sklaidysis, atsivers nemenki pragiedrėjimai. Lietaus jau nenumatoma. Rytoj dieną atsiras nestorų debesų, bet iš jų tikrai nelis, pati diena bus šviesi, dažnai ir saulėta.

Giedrą naktį oras netrukdomai vės ir paryčiais bus apie 7–9 laipsnius šilumos, tiktai prie jūros bus apie 11–12 laipsnių. Rytoj šiaurės rytų vėjas nebus stiprus, todėl šviesią saulėtą dieną oras gana sparčiai sušils iki 21–23 laipsnių šilumos.

„Kitaip tariant, rytoj numatomi visai neblogi orai. Naktis menkai debesuota, be lietaus, diena irgi šviesi. Bus daug saulės. Vėjas šiaurės rytų, tačiau nestiprus. Oras naktį atvės iki 7–9, prie jūros 11–12 laipsnių, dieną vyraus jau 21–23 laipsniai šilumos“, – sako sinoptikas Naglis Šulija. 

Labai panašūs, tai yra menkai debesuoti, be lietaus, dieną saulėti orai numatomi ir ketvirtadienį. Oro temperatūra irgi bus panaši – naktį atvės iki 9–11, dieną vėl šils iki 21–23 laipsnių šilumos. Penktadienio naktį lietaus nenumatoma, o dieną kai kur, labiau tikėtina, kad šalies vakaruose, pasirodys neilgai trunkantis vasariškas lietus, galbūt pasigirs ir perkūnija. Savaitgalį irgi truputį palis, daugiausia dienomis. Bet bus dar šilčiau.

„Ką gi, koja už kojos, tarsi nenoromis, bet vasariški orai pagaliau mus pasieks – tai neabejotinai puiki žinia“, – pastebi N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų