Prezidentūra: kelių direkcijos vadovo atleidimas atrodo kaip politinis susidorojimas

Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus sprendimas atleisti Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) vadovą Vitalijų Andrejevą atrodo kaip politinis susidorojimas, šis žingsnis kelia dar daugiau abejonių dėl ministro veiklos, teigia Prezidentūra.

„Ministro sprendimas pašalinti vadovą atrodo kaip politinis susidorojimas“, – BNS penktadienį sakė šalies vadovo atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

„Prezidento vertinimu, šis žingsnis kelia dar daugiau abejonių dėl ministro veiklos, tuo pačiu meta šešėlį ir ant visos Vyriausybės“, – pridūrė jis.

Prezidento atstovas spaudai priminė, kad Gitanas Nausėda birželio viduryje vetavo LAKD pertvarkymą į valstybės įmonę numatančias Kelių įstatymo ir susijusių įstatymų pataisas.

„Prezidentas vetavo įstatymo nuostatą dėl LAKD valdymo politizavimo. Tačiau jokie įstatymai nepadės, jei ministras savo veiksmais toliau demonstruos teisinį nihilizmą, kuris yra toleruojamas siekiant išsaugoti dabartinės sudėties valdančiąją koaliciją“, – teigė A. Bubnelis.

J. Narkevičiaus įsakymu iš užimamų pareigų LAKD vadovas V. Andrejevas atleistas penktadienį. Ministerijos teigimu, toks sprendimas priimtas siekiant sklandaus ir efektyvaus įstaigos darbo.

V. Andrejevas ministro sprendimą ketina skųsti teismui.

Susisiekimo ministras dar ketvirtadienį dėl kelių remonto apkaltino V. Andrejevą politikavimu, melavimu ir ministerijos reputacijos žeminimu.

LAKD vadovas kaltinimus neigė ir tvirtino, kad konflikto su ministerija nėra.

Seimas gegužės pabaigoje leido pertvarkyti Kelių direkciją iš biudžetinės įstaigos į valstybės įmonę.  


Rašyti komentarą...
L
LIUDAS
2020-07-03 19:27:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
TAS IMPORTINIS KAIP DIEVAS KA VALDZIA DARO AUKSCIAUSIEJI AS JI VYCIAU KAD BEGTU NEATSIGREZES KAS CIA PER PERSONA ???
Atsakyti
0

n
nu jo
2020-07-03 19:38:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
pan narkevic turedamas karbauskio ir skvernelio uznugari visai suizulejo tvarkosi kaip savo kieme valstybes kiseneje ir jauciasi saugus ir nepajudinamas o tuos kurie priestarauja jo uzmacioms salina is kelio
Atsakyti
-2

V
VAIDAS
2020-07-03 19:30:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
KAS DAR DRISTA TUOS KAIMIECIUS RINKTI JIE PASISTATO TOKIAS PERSONAS KAD VISI BIJO KAS CIA PER VALDZIA TAI KAM TUOS DIKTATORIUS DAR RENKAT
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų