G. Landsbergis: „Kelių direkcijos vadovo atleidimas – žingsnis atgal nuo skaidrumo standartų“

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas, Opozicijos lyderis Gabrielius Landsbergis, vertindamas žiniasklaidoje pasirodžiusius pranešimus dėl iš pareigų atleidžiamo Kelių direkcijos vadovo Vitalijaus Andrejevo pažymėjo, jog grįžtama prie tradicinių nomenklatūrinių normų, rašoma TS-LKD pranešime spaudai. 

„Tokiais sprendimais valstybėje politikos, skaidrumo ir etikos standartai bloškiami dešimtmečius atgal. Susikompromitavęs, viešų kaltinimų korupcija sulaukęs ir abejonių dėl jų neišsklaidęs V. Tomaševskio ministras J. Narkevičius su Premjero S. Skvernelio pritarimu akivaizdžiai susidoroja su principingu ir nepriklausomu institucijos vadovu, kuris nesutiko vykdyti neskaidrių sprendimų.

Gėdinga, kad vietoj žadėtos profesionalų politikos, R. Masiulio skaidrumo reformų, Lietuvos Vyriausybė grįžta į nomenklatūros „zadanijų“ ir nusivalymo kojų į teisės bei skaidrumo principus laikus“, – teigė TS-LKD lyderis G. Landsbergis.


Rašyti komentarą...
l
lietuve
2020-07-04 13:33:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Skaidrumo standartai" pagal landsbergi, didziausios r. masiulio ir jo sutves aferos, uz kurias mokes musu vaikai ir anukai. Na, visai prarado sazine ir morale sitas parazitas.
Atsakyti
-1

v
vacys
2020-07-03 17:52:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
korumpuotas br0ileršūde, tai pasiimk tą savo andrejevą. ko kniauki čia? ministras pats atsirinks
Atsakyti
-1

Štai
2020-07-06 17:20:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mokesčiai nuslėpti verkia, valstybės apgavike, niekas jau netiki tavo paistalais, LTSR nusipelniusio dieduko anūkėli
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų