Prezidentė užsiminė apie Rusijos pažadą

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį pareiškė, kad rugsėjį Lietuvos pašonėje vyksiančių pratybų „Zapad“ stebėjimas sudarys galimybę matyti, ar Rusija po mokymų išves karius iš Baltarusijos. Šalies vadovė nekomentavo, ar esama prielaidų, jog Rusijos karinės pajėgos Baltarusijoje gali pasilikti.

„Šiuo metu Lietuva yra pakviesta kaip stebėtoja dalyvauti pagal tarptautinius susitarimus „Zapad“ pratybų metu. (...) Tai sudaro galimybę matyti realiai, ar bus vykdomi pažadai, kurie yra duoti Rusijos dėl kariuomenės išvedimo iš Baltarusijos po pratybų“, - bendroje spaudos konferencijoje su Vokietijos prezidentu Franku Walteriu Steinmeieriu Vilniuje sakė šalies vadovė.

Ji neatsakė į klausimą, ar pareigūnai turi informacijos, jog Baltarusijoje po mokymų iš tikrųjų gali likti Rusijos kariai.

„Nieko daugiau“, - teigė D.Grybauskaitė.


Rašyti komentarą...
N
Na
2017-08-24 18:07:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ,tatos Vytauto liga -" rusai puola" susirgo ir kai kurios Lietuvos moterys. Velnias ne toks jau juodas kaip jį bando nupiešti.
Atsakyti
-1

V
Vytautas
2017-08-25 10:23:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip teisingai sako prezidenre, kremlius yra neprognozuojamas,kol valdzioje sedes sie klaunai,pradedant Zerinovskiu ir baigiant Putinu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų