Prezidentė tarsis dėl Europos ateities po „Brexit“

Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį dalyvaus neformaliame Europos Sąjungos (ES) valstybių viršūnių susitikime, skirtame aptarti Europos ateitį po Britanijos pasitraukimo iš bendrijos.

27 ES valstybių vadovai Slovakijos sostinėje sieks įvertinti po „Brexit“ balsavimo susiklosčiusią padėtį ES ir išgryninti ateities viziją. Britanija, kurios gyventojai birželį referendume nubalsavo už išstojimą iš ES, pirmą kartą per 43 narystės metus šiame susitikime nedalyvaus.

Po britų referendumo ES vėl sustiprėjo diskusijos apie centralizuotos valdžios stiprinimą arba mažinimą, ES vadovai daug dėmesio taip pat turėtų skirti migracijos krizei ir vidaus saugumui po islamo ekstremistų smurto bangos.

„ES politinis elitas yra nutolęs nuo paprastų žmonių, neįsiklauso į jiems rūpimus klausimus, negirdi jų nuogąstavimų, O už savo neveiklumą ir nesėkmes vidaus politikoje yra linkęs kaltinti Europos Sąjungą“, - susitikimo išvakarėse sakė prezidentė.

 


Rašyti komentarą...
P
Petras
2016-09-16 08:20:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grybauskaitė nutyli apie niekam tinkamą ES valdymą ir tos sąjungos byrėjimo pradžią. Partinių klanų daroma žala Lietuvai,nusikaltimai ir tuščias mokesčių mokėtojo pinigų švaistymas tapo sistema. Į tai jokie Lietuvos ir ES valdantys ponai nereaguoja.Kaip gali būti patenkinti gyventojai neveikiančia teisingumo sistema, nieko nekeisti?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų