Hey
2017-04-07 20:30:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
3
0
Tegul visiškai pardavinėti alkoholį uždraudžia Lietuvoje, man po*ui. Reikės nuvažiuosiu į lenkus nusipirksiu, o tie bėdžiai pijokėliai vienaip ar kitaip bus priversti išsiblaivyti arba naminukę galės lakti. Kažkaip visiškai dzin, juk tas alkoholizmas tarp žemiausių sluoksnių ir klesti, tai ape juos ir galvokite, o ne drausminkite ir drauskite, kaip jau ši valdžia daro ir jai atrodo, kad tuo viską pasieks. Verygai reiktų kad kas į protą atvestu, nes atrodo, kad visiškai neturi. Dar geriau - tegul Veryga išmeta iš pareigų, jei tie jo drausminimai neduos žadamų rezultatų.
Je
2017-04-08 08:23:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
0
Je ,Veryga ieško pažasty kleckų?
utttgergtiubrt
2017-04-07 18:12:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
0
asilai , nebežino ir ka be daryti tam seime.. čia karbauskis. bet jam manau nepasiseks tokios nesamones.. geriau tegul algas pakelia, ir alkoholi kainas sumažina..
Chronius
2017-04-07 17:40:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
1
-1
Ne, kad paskytu, nemalkit šūdo. Negeriat patys netrukdykit tai daryti kitiems, bent taip mokesčius surinkti. Debiliukai !
REKLAMA
Prezidentė pasakė, ką mano apie bandymus mažinti alkoholio vartojimą