• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad reikia stiprinti ryšį su bendraminčiais partneriais pasaulyje ir didinti visapusišką bendrijos atsparumą. 

Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad reikia stiprinti ryšį su bendraminčiais partneriais pasaulyje ir didinti visapusišką bendrijos atsparumą. 

REKLAMA

„Europos Sąjunga, kurioje ką tik paminėjome savo 20-ies narystės metų sėkmę, gali tapti dar geresne: mums reikalinga efektyviau veikianti, tikra kapitalo rinkų sąjunga, žaliasis kursas, kuris kartu sustiprintų mūsų energetinį nepriklausomumą, turime stiprinti ryšį su bendraminčiais partneriais pasaulyje ir didinti visapusišką bendrijos atsparumą, jog galėtume geriau apsaugoti savo piliečius“, – sakė I. Šimonytė. 

„Europos Sąjunga – taikos projektas, bet taika pasiekiama tik per stiprybę. Šiandien jos ypač reikia ir tam, kad padėtume Ukrainai apsiginti nuo Rusijos agresijos ir nugalėti“, – pridūrė  premjerė.  

Taip ji kalbėjo sekmadienį Berlyne vykusioje Rytų Vokietijos ekonomikos forumo diskusijoje „Vokietija ir Lietuva: Europos ekonomikos geopolitinių įtampų laikais“.

REKLAMA
REKLAMA

Darbo vizitu Vokietijoje viešinti I. Šimonytė su Vokietijos kancleriu Olafu Sholzu (Olafas Šolcas) aptarė Europos Sąjungos (ES) ekonomikos ir atsparumo, dvišalio bendradarbiavimo bei saugumo klausimus, o taip pat paramos Ukrainai, saugumo regione bei dvišalio Lietuvos ir Vokietijos bendradarbiavimo temas.

Kaip pažymėjo premjerė, Ukrainai labai reikalinga parama, kuri padėtų ne tik atsilaikyti, bet ir nugalėti agresorių.

Susitikime taip pat aptartos ES aktualijos, pasirengimo Vokietijos brigados dislokavimui Lietuvoje darbai, kiti dvišalių ryšių klausimai.

burtis zmonems ir padaryti demonstracija simtatukstantine,kokia vakar buvo Vengrijoje. Ir siuos nevykelius sukisti uz grotu amziams.
Gabriu abu stiprina Taivaną,Sakartvelą,Filipinus ir tvartelį
Komunizmo kūrėja ir Vokietyjoj bure iš kavos tiščių, vokiečiai pragmatiški tik pasišaipys ištokių kalbų, atsirado dar viena tvakdarė Europoje
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų