Premjeras turi naujų pastebėjimų apie ministro elgesį: tai moraliniai pažeidimai

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad preliminariose teisininkų išvadose konstatuojama, jog dėl aplinkos ministro „tvarkiečio“ Kęstučio Trečioko pasisakymų jokių teisinių pažeidimų nenustatyta. Ministras pirmininkas teigė įžvelgiantis tam tikrų moralinių ir etinių pažeidimų K. Trečioko elgesyje.

„Galutinių išvadų dar neturiu, bet su ponu Trečioku vyko pokalbis, šiandien buvau susitikęs. Turiu išvadas pateiktas mūsų teisininkų, bet dar jos yra truputį koreguojamos, iki darbo pabaigos bus užbaigtos. Išvadose akcentuojama, kad teisinių jokių pažeidimų nėra nustatyta, mūsų teisininkų išvados sutampa teisiniais klausimais su prokuroro išvadomis“, – trečiadienį po Vyriausybės posėdžio žurnalistams sakė A. Butkevičius.

Jis teigė su aplinkos ministru kalbėjęs apie moralinius ir etinius jo elgesio aspektus.

„Šiandien daugiau kalbėjome apie moralinius ir etinius dalykus. Galiu konstatuoti, kad, mano manymu, etiniai ir moraliniai tam tikri pažeidimai yra, – tvirtino premjeras. – (...) Aiškiai buvo pabrėžta, kad viešoji opinija šiuo metu yra neigiama jo atžvilgiu, ir ta opinija šiek tiek yra primetama ir pačiai Vyriausybei.“

Jis teigė, kad galutinių teisininkų išvadų laukia iki trečiadienio 17 valandos.

A. Butkevičius teigė negalintis atsakyti, ar iki trečiadienio darbo dienos pabaigos sulauks K. Trečioko atsistatydinimo prašymo.

 

 

 


Rašyti komentarą...
d
dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
2016-03-09 16:10:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Premjeras turi naujų pastebėjimų apie ministro elgesį: tai moraliniai pažeidimai"
Koks tas moralinis pazeidimas? Gal but sitas Trecioko teiginys, kad jis nori buti ASILU?
Manau, kad ponas Butkevicius irgi apsimeta ASILU, nes nemato, kad to Vijunes dvaro epopejoje.... todel, kad reikejo operatyvai teismui pateikti Vyriausybes nutarima del kurortiniu zoniu panaikinimo, tos zonos ir buvo panaikintos, kas akivaizdziausiai IRODO, apie visos Vyriausybes korumpuotuma ir tokia Vyriausybe privalo buti atstatydinta! Kadangi to ponas Butkevicius nemato, tai arba jis apsimeta ASILU arba is tikro juo yra, nekalbant jau apie tai, kad jo ministras NORI BUTI ASILU!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų