Premjeras teigia, kad Šapoka turėtų likti finansų ministro poste

Premjeras Saulius Skvernelis sako tikintis, kad finansų ministras Vilius Šapoka liks pareigose ir performavus Vyriausybę.

„Aš su juo kalbėjausi ir, manau, kad didelė tikimybė, kad ministras tęs darbą“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė Vyriausybės vadovas.

Apie premjero ir ministro pokalbį patvirtina ir tv3.lt šaltiniai. Ministras V. Šapoka pokalbio metu ministrui pirmininkui patvirtino, kad lieka savo poste ir planuoja tęsti darbą.

V. Šapoka yra dirbęs Lietuvos taupomajame banke (dabartiniame „Swedbank“), Vertybinių popierių komisijos pirmininku, Lietuvos banko Finansinių paslaugų ir rinkų priežiūros departamento direktoriumi, Finansų ministerijoje.

2012 m. Algirdas Butkevičius minėjo, kad V. Šapoka yra vienas iš galimų kandidatų užimti finansų ministro postą jo Vyriausybėje, tačiau V. Šapoka tuomet teigė, kad tokia galimybė jo nedomina.

Anksčiau pranešta, kad ne visi dabar pareigas einantys ministras nori likti pareigose, tarp tokių viešojoje erdvėje įvardytas finansų ministras V. Šapoka.

S. Skvernelis praėjusį penktadienį grąžino Vyriausybės įgaliojimus naujajam prezidentui Gitanui Nausėdai. Šalies vadovas pirmuoju dekretu pavedė premjerui ir ministrams laikinai eiti pareigas, kol bus patvirtinta nauja Vyriausybės sudėtis.

G. Nausėda praėjusią savaitę teigė, kad V. Šapoka galėtų tęsti darbą atnaujintoje S. Skvernelio Vyriausybėje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų