Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad jį nustebino Seimo pirmininko „darbiečio“ Vydo Gedvilo pareiškimas, jog valdančiosios koalicijos Politinė taryba kalbės apie galimą ministrų portfelių perskirstymą.

„Man tai labai didelė staigmena, kol kas neturiu tokios informacijos. Aš manau, tai yra tam tikri politiniai pareiškimai. Yra koalicijos pasirašyta sutartis ir ji bus tęsiama“, – penktadienį žurnalistams sakė Socialdemokratų partijai vadovaujantis A. Butkevičius.

Seimo pirmininkas penktadienį patvirtino, kad pirmadienį susirinksianti Politinė taryba kalbės apie galimą ministrų portfelių perskirstymą.

„Mes apie tai kol kas nekalbėjome, tai nebuvo mūsų diskusijų tema. Pirmadienį rinksis Politinė taryba, mes apie tuos klausimus kalbėsime. Tikrai dėl V.P. Andriukaičio vyksta įvairios diskusijos“, – penktadienį interviu radijo „Laisvoji banga“ laidai „Ryto tema“ sakė V.Gedvilas, paklaustas, ar koalicijai nekyla minčių persiskirstyti ministrų portfelius, galbūt keisti tam tikrus ministrus.

Seimo pirmininkas V. Gedvilas „Laisvosios bangos“ laidoje „Ryto tema“ 2013 05 24 pareiškė apie prieštaringai vertinamą ūkio ministrės Birutės Vėsaitės kelionę į Kazachstaną: „Aš manau, kad reikėjo gerbiamai ministrei pasirinkti kitą kelionės variantą.<...> Ta kelionė diskredituoja valdančiąją daugumą ir nedaro jai garbės. Jeigu paaiškės, kad buvo pažeista etika, tegul deda portfelį“, – pridūrė Seimo pirmininkas, turėdamas omenyje B.Vėsaitės atsistatydinimą. Tiesa, jis pasakė, kad apsispręs, ar paremti ministrės interpeliaciją, kai Vyriausioji tarnybinės etikos komisija pateiks vertinimus ir bus žinomos visos kelionės aplinkybės.

REKLAMA

V. Gedvilas pripažino, kad kitą pirmadienį susirinksiančioje valdančiosios koalicijos Politinėje taryboje gali būti svarstomas klausimas dėl galimų opozicijos interpeliacijų B.Vėsaitei ir sveikatos apsaugos ministrui V. P. Andriukaičiui. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.  

 


Rašyti komentarą...
D
Diena
2013-05-24 14:01:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gi dar ne vakaras... Nuomonė dar 6 kartus pasikeis.
Atsakyti
0

a
aida
2013-05-24 14:36:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip Seimo Pirmininkas nekalbėjo, neiškreipkite minties ir neskelbkite savo minčių
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų