Premjeras sveikina tautą su Valstybės diena: istorija įpareigoja kurti klestinčią Lietuvą

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pirmadienį kreipėsi į visuomenę sveikindamas su Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautiškos giesmės diena. Jis tikino, kad istorija mus visus įpareigoja kurti klestinčia Lietuvą. 

„Liepos 6-oji, karaliaus Mindaugo karūnavimo diena, liudija didingą mūsų istoriją ir primena Lietuvos ištakas. Išmintis, tikėjimas stipria valstybe sujungė mūsų protėvių jėgas ir baltų žemes, aiškiai nubrėžė ateities horizontus. Tai buvo esminis pasirinkimas, kuris nukreipė mus į civilizacijos kelią, į pamatinių europinių vertybių išpažinimą.

Brangūs Lietuvos žmonės, nuoširdžiai sveikinu Jus Valstybės dienos proga – būkime ištikimi mūsų pirmųjų valstybės kūrėjų darbams bei siekiams, likime amžiams įsipareigoję visomis išgalėmis, vieningai kurti stiprią, modernią ir klestinčią Lietuvą“, – sakoma premjero sveikinime.

 


Rašyti komentarą...
V
Vargo lietuvis
2020-07-06 08:09:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai pagalvoji ką vepsi šitie mūsų ponai tai vemti verce jie visko perteikė bepigu ir šventės švęsti , paprastas žmogus neturi jokių garantijų kas bus rytoj , ponų storos piniginės. gali švęsti ir metus jiems algas uždirba lietuviški vergai už minimumą taip ponai ir susikūrė GEROVĖS OAZĖ O VARGETOS PRIE SUSKILUSIOS GELDOS LIKO ,,
Atsakyti
0

M
Mastantiems
2020-07-06 07:34:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apsimetėliai. Kai pamatai per šventes,tuos kovotojus už Lietuvos gerovę į vieną krūvą susirinkusius. Visai būt neblogai gyvulinis vagonas su grotom ir pas baltas meškas juos pavėžėti miško pakirst. Veidmainių Gerovės valstybė. Kai toks aukštas gražuoliukas išlys kalbos rėžti,vemt verčia. Valstybės veikėjai,tik dryžuotų kostiumų verti. Prabuskit,kas dar bent kiek mastyt sugeba.Laikas nusimesti,tas demokratijos grandines.
Atsakyti
-2

l
leitenantas
2020-07-06 08:39:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
J.Janonis. Pūslėtosios rankos. Paskaitykit ir suprasit.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų