Prasideda Vilniaus Kaziuko mugė, tik ji šiemet – kitokia

Dėl epidemiologinės situacijos atšaukta tradicinė Kaziuko mugė Vilniuje prasideda virtualioje erdvėje.

Nuo ją galima aplankyti adresu www.craftson.lt.

Pasak vieno iš šio projekto iniciatorių Renaldo Gražio, „Craftson.lt – tai vieta, kur autorinių darbų kūrėjai bei gamintojai galės pristatyti savo dirbinius.

„Ko gero daugeliui tradicinės Kaziuko mugės dalyvių, kuriančių tradicinius, rankų darbo gaminius yra didelis iššūkis susikurti ir administruoti savo e-parduotuvę, o lankytojui – atrasti šiuos talentus. Tikiu, kad ši platforma padės sujungti kūrybiškumą ir meistrystę, tradiciją ir šių dienų galimybes lengvai, o svarbiausia saugiai įsigyti kažką originalaus, gražaus ir ypatingo“, – pranešime spaudai sakė R. Gražys.

Kaziuko mugės tradicija kilo iš šventojo karalaičio Kazimiero procesijų, rengiamų nuo 1604 metų. Ji vyksta kasmet, artimiausią savaitgalį iki Šv. Kazimiero dienos, kovo 4 dienos.


Rašyti komentarą...
d
dhdh
2021-03-04 08:41:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kapela is youtube Lietuviska pasijunges nuo 6 ryto. Visas daugiabutis trepsi, o as po stalu medinese kurpese trepsiu ir kompiuteriu pirkinius i krepseli renku. Vai, kaip linksma, vai kaip linksma visa karantina tuoj betrepsint po stalu su klumpem ir medinius saukstus internetu perkant istaskys.
Atsakyti
0

A
Ad
2021-03-04 09:17:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Respublika portalas tiems,kam atsibodo tai,kas vyksta dabar Lietuvoje
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų