REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aštuonerius metus Lietuvoje gyvenantis ir čia ūkininkaujantis Prancūzijos pilietis artimiausiu metu teisme turės aiškintis, kaip jo sodyboje Tauragės rajone atsirado nelegaliai laikomi ginklai ir šoviniai.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak pareigūnų,  2011 metų spalį gavus pranešimą, jog savo sodyboje, esančioje Tauragės rajone, Prancūzijos pilietis U.J.A.G. laiko Rusijos gamybos medžioklinius šautuvus, šovinius ir durklą.

REKLAMA

Apklaustas įtariamuoju, vyras paaiškino, jog ginklus su savimi atsivežė prieš kelerius metus iš Prancūzijos į Lietuvą atostogauti atvykęs jo tėvas, kuris po 10 dienų Lietuvoje mirė. Prancūzas teigė nežinojęs, jog minėtiems ginklams laikyti Lietuvoje reikia specialaus leidimo, o ginklus pas save laikęs kaip tėvo palikimą- relikviją.

REKLAMA
REKLAMA

Leidimą nuolat gyventi Lietuvoje turinčio, tačiau į mūsų šalies įstatymus atsainiai žiūrinčio kitataučio laukia nemaloni žinia teisme – už nelegaliai laikomus ginklus ir šaudmenis Lietuvos baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimo bausmę nuo 4 iki 8 metų.

Tačiau,  kaltinamajam gali būti paskirta ir švelnesnė, negu įstatyme numatyta, bausmė, jei straipsnio sankcijoje numatytos bausmės paskyrimas aiškiai prieštarautų teisingumo principui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų