• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aiškėja daugiau detalių apie sukrečiantį įvykį Vilniaus rajone, Baraškių kaime, kur policininkas nušovė agresyviai besielgusią moterį.

13

Aiškėja daugiau detalių apie sukrečiantį įvykį Vilniaus rajone, Baraškių kaime, kur policininkas nušovė agresyviai besielgusią moterį.

REKLAMA

Policijos atstovai trečiadienį patvirtino, kad gruodžio 12-ąją, 14 val. 17 min., buvo gautas GMP dispečerės pranešimas, jog minėtu adresu agresyvi moteris (gim. 1972 m.) kastuvu užpuolė atvykusius medikus.

Pridurta, kad kastuvu ji sužalojo paramediką (gim. 1988 m.), kuris, suteikus medicininę pagalbą, yra gydomas ambulatoriškai.

Siautėjusi moteris apgadino greitosios medicinos pagalbos automobilį. Į įvykio vietą atvykusius policijos pareigūnus moteris puolė su peiliu, todėl buvo panaudotos dujos, elektros impulsinis prietaisas „Taser“ (atlikti 4 šūviai).

Gindamasis nuo užpuolimo, Specialiosios parengties skyriaus pareigūnas (gim. 1990 m., beveik 10 metų tarnybos stažas) iš tarnybinio pistoleto „Glock 19“ iššovė penkis šūvius į moterį, kuri įvykio vietoje mirė.

REKLAMA
REKLAMA

Sulaikymo metu buvo sužalotas kitas Vilniaus apskrities VPK Specialiosios parengties skyriaus pareigūnas (gim. 2000 m.), kuris šiuo metu yra gydomas ambulatoriškai.

REKLAMA

Buvo net 3 pranešimai: sūnus prašė pagalbos, kad motinai sutriko psichika

Trečiadienį paaiškėjo, kad tą pačią dieną iš viso sulaukta net trijų pranešimų tuo pačiu, vėliau nutikusios tragedijos, adresu.

Pirmą kartą skambinta 12.23 val. Pranešėjas teigė, kad 52 m. motinai yra sutrikusi psichika, moteris serga, elgiasi agresyviai. Ji yra namuose, nurodytu adresu. Informuoti medikai ir pareigūnai.

Kitas pranešimas gautas 14.17 val. Pranešta, kad agresyvus asmuo užpuolė GMP bridagą. Medikai pranešė, kad juos su peiliu vaikosi agresyvus asmuo. Jis apdaužė GMP automobilį su kastuvu.

REKLAMA
REKLAMA

Atvykus nurodytu adresu pareigūnus pasitiko GMP darbuotoja. Ji pasakojo, kad moteris buvo agresyvi, vijosi juos su kastuvu, apgadino automobilį. Taip pat buvo sužalotas GMP darbuotojas (1988 m. gimimo).

Taip pat bendraujant su policijos pareigūnais, vienam iš jų buvo sužalota koja. Tramdant moterį buvo panaudotas elektrošokas, moteris į tai nereagavo, toliau peiliu puolė policijos pareigūnus. Tada panaudotas šaunamasis ginklas.

Pribloškia tai, kad moteris dar sugebėjo užsirakinti savo namuose. Būtent ji 14.49 val. paskambino skubios pagalbos telefonu. Moteris teigė, kad jos namą apsupo netikra policija, nori ją užmušti. Jis šaukė, kad greičiau policija atvažiuotų.

Jeigu turite informacijos apie šį įvykį, prašome pranešti elektroniniu paštu [email protected], anonimiškumą garantuojame.

Kaip pasiutusi šuni , kažkoks košmaras, kam medikai ir kokios ten dar instancijos , kurios turetu saugiai išvežti i ligonine, aiškiai parašyta, kad prašėsi pagalbos nes patriko psichika, tai ir turejo buti atsiusti specialistai kurie dirba ir gydo tokius žmones, bet nenušauti
Puole apmokya kovos menu, profesionalu pareiguna, moteris su peiliuku ir tas, asilas, ne tik, kad nesugebejo moteriske kovos menu veiksmais, nuginkluoti, nesugebejo sauti i koja ar ranka, bet 4 suviais tiesiog nusove. Ketvirtas suvis, matyt, buvo kontrolinis, i galva.
Komisaras turetu eiti velniop, jeigu pareigunai pradejo zudyti zmones gatvese
Žiauru, negi policija negalėjo sutvarkyti sergančios moters, paprasčiausiai uždėjus antrankių. Juk jie yra apmokami kaip sutvardyti žmogų esant tokioje situacijoje. Lengviausia buvo moterį nušauti jos artimųjų akivaizdoje. Užuojauta artimiesiems. Vargšė moteris negana sutriko sveikata ir dar buvo nušauta pareigūnų, o juk artimieji prašėsi pagalbos kad padėtų, o ne nužudytų.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų