REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
7
Kolegos gedi mirusio žurnalisto (nuotr. Facebook, 123rf)

Daugelį gyventojų sukrėtusi žinia apie jauno žurnalisto Viliaus Stankevičiaus mirtis. Tuo metu jauno vaikino tėtis prabilo apie lemtingo įvykio detales.

7

Daugelį gyventojų sukrėtusi žinia apie jauno žurnalisto Viliaus Stankevičiaus mirtis. Tuo metu jauno vaikino tėtis prabilo apie lemtingo įvykio detales.

REKLAMA

Dienraščiui „Kauno diena“ mirusio V. Stankevičiaus tėtis Ermantas pasakojo, kad iki lemtingos akimirkos ženklų, kurie galėtų atskleisti, kad vaikinas susidūrė su sunkumais, nebuvo.

Žurnalisto tėtis užsiminė, kad nors apie V. Stankevičiui mestus kaltinimus dėl lytinių santykių su 13-mečiu jis nežinojo, tačiau po skaudžios netekties paaiškėjo ir daugiau detalių, kurios kelia papildomų klausimų.

„Kaip man užsiminė, darbe jis taip pat turėjo problemų. Vaiką slėgė daugybė problemų, apie kurias jis nesipasakojo. <...> Tas jaunuolis, su kuriuo siejamas mano sūnus, šiuo metu figūruoja dar trijose tokio pobūdžio bylose“, – „Kauno dienai“ pasakojo jauno vaikino tėtis.

V. Stankevičiaus tėtis Ermantas taip pat prakalbo apie lemtingos dienos detales.

„Tą penktadienio vakarą buvusiai žmonai, Viliaus mamai, paskambino sūnaus kolegos ir pasakė, kad negali su juo susisiekti telefonu. Tada ir pradėjome visi ieškoti. Ieškojome visą naktį. Kažkaip nuojauta vedė važiuoti link ten, kur Vilius mėgdavo būti vaikystėje, prie ąžuolo. Jau buvo pradėję švisti, važiuodamas ten ir pamačiau sūnaus automobilį ir jį patį nebegyvą“, –  kalbėjo mirusio vaikino tėtis.

REKLAMA
REKLAMA

Mirusio žurnalisto tėtis taip pat užsiminė, kad policija paėmė 4 Viliaus parašytus laiškus, kurių iki šiol pats Ermantas negalėjo perskaityti.

Aiškėja pagrindinė versija, nuo ko mirė žurnalistas Vilius Stankevičius: vykdomas tyrimas

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Šiaulių vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

REKLAMA

Šią žinią naujienų portalui tv3.lt patvirtino Šiaulių apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Gailutė Smagriūnienė.

Pasak jos, kol pareigūnai iš medikų gaus visą reikiamą informaciją, gali praeiti mėnuo, o visas tyrimas gali užtrukti ir ilgiau.

„Pirminė versija – savižudybė“, – teigė G. Smagriūnienė.

Šeštadienį V. Stankevičiaus kūnas buvo rastas jo gimtinėje Raseinių rajone.

Skaudžią žinią paskelbė laikraštis „Raseinių naujienos“: „Mums tavęs trūks, mielas drauge ir kolega... Nuoširdi užuojauta šeima.“

REKLAMA
REKLAMA

Užuojatą reiškia ir Raseinių meras Arvydas Nekrošius.

„Ech, Viliau... Mums tavęs labai trūks. Užuojauta artimiesiems ir jį pažinojusiems“, – feisbuke rašė Raseinių meras.

V. Stankevičius gimė 1999 m. 2022 m. baigė Vilniaus universiteto žurnalistikos studijas. Dirbo LNK žinių, laidos „Labas vakaras, Lietuva“ žurnalistu.

Buvo pripažinęs kaltę dėl lytinių santykių su 13-mečiu

Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus atstovai atsakydami į tv3.lt pateiktą paklausimą, informavo, kad 2022 m. liepos 19 d. ikiteisminio tyrimo teisėjo nutartimi Vilius Stankevičius buvo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės dėl nusikalstamos veikos, nurodytos LR BK 151-1 str. 1 dalyje kaltininkui ir nukentėjusiajam susitaikius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės asmuo yra laikomas neturintis teistumo. Detalesnė informacija apie vykusį ikiteisminį tyrimą neteiktina siekiant apsaugoti teisėtus nepilnamečio proceso dalyvio interesus“, – pridurta prokuratūros atsakyme.

Minėtas Baudžiamojo Kodekso straipsnis – „Lytinės aistros tenkinimas pažeidžiant nepilnamečio asmens seksualinio apsisprendimo laisvę ir (ar) neliečiamumą“. Pilnametis asmuo, lytiškai santykiavęs ar kitaip tenkinęs lytinę aistrą su jaunesniu negu šešiolikos metų asmeniu, jeigu nebuvo išžaginimo, seksualinio prievartavimo ar privertimo lytiškai santykiauti požymių Lietuvoje yra baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

REKLAMA

 

baikit tampyt tą velionį kaip kokį skudurą, jis už savo paklydimus sumokėjo aukščiausią kainą, daugiau iš jo neišpeši.
Kiek dar rašysite, kiekvieną savaitę vis ta pati maldele, žodžiu uzpiso negyvai
gana cia jau apie ji ,viskas jau zinoma...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų